Zamknij
REKLAMA

Studia przez Internet, czyli jak pracować i studiować naraz

14:13, 18.06.2021 | materiały patnera

Wiele osób błędnie zakłada, że studia przez Internet to wynalazek 2020 roku, kiedy to miejsce miał wybuch pandemii koronawirusa. Nic bardziej mylnego! Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna działa w ten sposób od wielu lat - na długo przed tym, nim stało się to modne. To właśnie dzięki temu doświadczeniu powstała specjalnie wyszkolon kadra akademicka, która doskonale zna specyfikę pracy zdalnej oraz potrzeby studentów uczęszczających na zajęcia tego typu. Umiejętności i znajomość techniki, dzięki której studenci mają możliwość swobodnego przyswajania wiedzy podczas zajęć online, jest tutaj na wagę złota. Sprawdź, dlaczego warto studiować przez Internet i zapisz się na wymarzony kierunek!

Studia online - dlaczego warto?

Podjęcie się zajęć przez Internet to prawdopodobnie najwygodniejsza opcja dla dzisiejszych studentów. Jaki jest tego powód? To proste: wystarczy spojrzeć na to, ile czasu przeznaczamy na spędzanie w komunikacji miejskiej, by dostać się na uczelnię. Problem jest największy w przypadku studentów, którzy mieszkają na obrzeżach miasta lub poza nim, a muszą dojechać do samego centrum. Wówczas można spodziewać się wielu godzin, które tygodniowo będziemy spędzać w tramwajach lub autobusach, marnując je na sam przejazd. Doba, niestety, jest ograniczona, i choć chciałoby się ją wydłużyć, to jeszcze nikt nie znalazł na to sposobu. A podczas studiów czas jest na wagę złota! Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wybór studiów zdalnych, dzięki którym można uczęszczać na zajęcia praktycznie z każdego miejsca na Ziemi bez obaw o dojazdy. Całą ofertę można sprawdzić na stronie https://ult.edu.pl/studia-online/ i przekonać się, że nie ma nic prostszego niż aplikowanie na wymarzony kierunek, a następnie odbywanie go przez Internet. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość oszczędności nie tylko czasu, ale także pieniędzy - komunikacja miejska potrafi nieraz słono kosztować. Nieraz koniecznym będzie podjęcie decyzji o przeprowadzce do miasta, w którym będziemy odbywać studia - wówczas do stałych kosztów należy doliczyć jeszcze wydatek w postaci wynajmu mieszkania. Studia online pozwalają zatem na oszczędność - nie ma konieczności wydawania pieniędzy na paliwo czy bilet pociągiem.

Budownictwo jako jeden z kierunków w ofercie

Jeśli wciąż szukasz odpowiedniego kierunku, który Cię zainteresuje i pozwoli na zdobycie najważniejszych kompetencji, sprawdź budownictwo studia online. Wykształcenie z tego zakresu pozwoli Ci na kierowanie wykonawstwem różnego rodzaju obiektów budowlanych, a także na przeprowadzanie projektów innowacyjnych budynków. Jakie są możliwości zatrudnienia po takim kierunku studiów? Ogromne! Są to studia inżynierskie, dzięki którym masz możliwość zdobycia autentycznego autorytetu, którym można pochwalić się już podczas rozmowy rekrutacyjnej z potencjalnym pracodawcą.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%