Zamknij
REKLAMA

Rolety na zamówienie Kraków

11:24, 19.07.2021 | materiały partnera

Żaluzje okienne można zamówić u producenta lub kupić w hipermarkecie budowlanym, sklepie meblowym. Jaka jest różnica między produktami gotowymi a wykonanymi na zamówienie? Kupowanie gotowych osłon okiennych w sklepie jest szybkie i wygodne. Czasami absolutnie nie ma czasu na czekanie na zamówienie, wybór materiału czy koloru. Z kolei żaluzje zamawiane u producenta nie wymagają nawet wyprawy do sklepu. Można zostawić prośbę na naszej stronie internetowej, zapoznać się z materiałami i odcieniami. Nasz pracownik oddzwoni i ustali wizytę mierniczego, pomoże wybrać projekt i poda czas realizacji zamówienia.

Żaluzje na wymiar – czy to opłacalne?

Wykonujemy rolety na zamówienie w Krakowie, według wymaganych wymiarów, można mieć pewność, że idealnie wpasują się w wymiary otworu, a po bokach nie będzie żadnych szczelin ani prześwitów. Nasz pracownik odwiedza klienta, dokonuje pomiarów okna i doradza najlepsze rozwiązanie. W markecie można kupić tylko standardowe modele. Zwykle są to wolnowiszące systemy ze sterowaniem ręcznym. Wybór tkanin na gotowe produkty jest również niewielki: np. do rolet to poliester.

Rolety w kasecie, rolety automatyczne, plisowane lub rzymskie, rolety dzień-noc projekty o niestandardowych kształtach i rozmiarach można kupić tylko na zamówienie. Zajmujemy się produkują różnego rodzaju żaluzji, dzięki czemu można u nas wybrać rodzaj tkaniny. Według stopnia przezroczystości, tekstury, dodatkowych właściwości na przykład impregnacji przed wilgocią z odpornością ogniową.

Jakość materiału gotowych żaluzji z reguły nie jest wysoka. Pozwala to obniżyć koszt gotowego produktu podczas masowej produkcji, ale żywotność takich osłon okiennych również jest krótsza. Ważne! Producent, w przeciwieństwie do pośrednika, odpowiada, za jakość sprzedawanego towaru. Kupując gotową żaluzję trzeba będzie ją samodzielnie zainstalować. Natomiast kupowane rolety na zamówienie w Krakowie prosto od producenta, mają zapewniony montaż, który przeprowadzają nasi specjaliści.

Co wybrać?

Jeśli więc absolutnie nie ma czasu na szukanie i zamawianie żaluzji u producenta, można kupić model produkcji seryjnej w najbliższym hipermarkecie budowlanym. Ten wybór będzie uzasadniony z finansowego punktu widzenia. Ale w innych przypadkach warto preferować rolety na zamówienie w Krakowie: otrzyma się model do swojego okna i wnętrza, wygodny w codziennym użytkowaniu, z gwarancją jakości. Nasza firma oferuje duży wybór rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych - tutaj zawsze uda się znaleźć opcję odpowiadającą posiadanemu budżetowi.

Jakie żaluzje na wymiar można kupić od producenta?

Aluminiowe żaluzje pionowe to systemy ochrony przeciwsłonecznej, wyjątkowe pod względem skuteczności i dekoracyjności. Wykonane są na tej samej zasadzie, co żaluzje pionowe innych typów: szerokie lamele zwisają swobodnie równolegle do siebie, które mogą obracać się wokół swojej pionowej osi. Główna zaletą rolet na zamówienie w Krakowie jest 100% zaciemnienie, dzięki czemu z powodzeniem spełniają swoją główną funkcję - ochronę przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo z ich pomocą można skutecznie regulować strumień świetlny zmieniając położenie lameli względem szyby okiennej. Ponieważ są wykonane z metalu i mają twardą powłokę, można je myć, co oznacza, że nadają się do placówek o szczególnych wymaganiach sanitarnych. Samo aluminium jest materiałem przyjaznym dla środowiska i niedrogim. Żaluzje aluminiowe nie blakną na słońcu, są ognioodporne i trwałe.

Gdzie są stosowane żaluzje aluminiowe?

Najczęściej wykorzystywane są w biurach i instytucjach publicznych, ponieważ nadają pomieszczeniom styl biznesowy. Odizolowując pomieszczenie od niepotrzebnego ciepła i światła, pionowe rolety aluminiowe tworzą odpowiedni nastrój do pracy. W domu mają one również zastosowanie. Produkujemy rolety na zamówienie w Krakowie, które wyglądają szczególnie dobrze na loggiach lub balkonach. Mają tendencję do wizualnego powiększania przestrzeni i tworzenia wrażenia wysokich sufitów. U nas istnieje możliwość zamówienia pionowych rolet aluminiowych według indywidualnych wymiarów. Dla tych, którzy preferują wybór koloru produktu do wnętrza, zorganizujemy wizytę specjalisty z próbkami lameli w dogodnym terminie. Możemy również zaoferować żaluzje drewniane z drewna lipowego oraz bambusa.

Pionowe żaluzje materiałowe na wymiar

Pionowe materiałowe rolety na zamówienie w Krakowie są popularne do dekoracji okien w domach i mieszkaniach, przedszkolach, biurach. Wynika to z połączenia praktyczności i estetyki. Korzystają z nich:

  • Do ochrony pomieszczeń przed słońcem, instalując na oknach lub drzwiach balkonowych
  • Stworzyć prywatne środowisko w biurach ze szklanymi ściankami działowymi
  • Do zagospodarowania przestrzennego lokali mieszkalnych i administracyjnych. Ta metoda jest często stosowana w salonach kosmetycznych.

Miękkie, przyjemne w dotyku lamele z tkaniny doskonale spełniają funkcję zwykłych zasłon, ale mają kilka zalet. Po pierwsze, rolety nie zajmują przestrzeni poza otworem okiennym. Po drugie, łatwiej je zamykać i otwierać. Po trzecie, nie mają fałd, więc nie są podatne na zwisanie. W przeciwieństwie do swoich aluminiowych odpowiedników, nie nagrzewają się na słońcu. Są lekkie, dzięki czemu konstrukcje można montować na otworach okiennych bez obawy o odkształcenie gzymsu.

Żaluzje pionowe są zwykle wykonane z praktycznych, odpornych na zabrudzenia, wilgoć, promienie UV tkanin. Stopień przezroczystości rolet materiałowych dobierany jest w zależności od zadań: całkowicie zablokować światło dzienne lub stworzyć rozproszone oświetlenie. Lamele są impregnowane przeciw kurzowi i bakteriom. Kosz rolet na zamówienie w Krakowie w połączeniu z montażem uzależniony jest od ilości produktów, sposobu i wysokości mocowania.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%