Zamknij
REKLAMA

Rekowski wkurzony proszeniem o pieniądze

21:47, 24.08.2017 | materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj

Powinien je otrzymać za walkę. Bokser atakuje w mediach swojego promotora Wasilewskiego. Marcin Rekowski opublikował w mediach społecznościowych poruszający wpis, w którym wyjaśnia powody, dla których zdecydował się zawiesić swoja karierę. Bokser ma dość proszenia swojego promotora - Andrzeja Wasilewskiego - o wynagrodzenie za ostatnie starcie na ringu bokserskim.

Zaplanowana na 9 września walka Marcina Rekowskiego ze Sierhiejem Werwejk została odwołana. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku 39-letni "Rex" potwierdził plotki, przenikające do mediów. Tekst zawierał też szczegółowe wyjaśnienie powodów swojej decyzji o zawieszeniu kariery bokserskiej. Powody są dwa. Jednym z nich jest zdrowie boksera, a drugi to niedotrzymanie finansowych warunków umowy przez promotora.

Wieloletni pięściarz wyraźnie zaatakował promotora boksu Andrzeja Wasilewskiego.

„ Jestem zmęczony dogadywaniem się z promotorem. Większość z nas boryka się w życiu z różnymi problemami, ale myślałem, że jeżeli dżentelmeni zawierają umowę, to się z niej wywiązują. Niestety Pan Wasilewski najwidoczniej uważa inaczej" - napisał "Rex" na Facebooku.

Sportowiec zaznaczył jednak, że w przeszłości jego stosunki z promotorem układały się o wiele lepiej. Ostatnio to się zmieniło. -Niestety zmęczyłem się proszeniem o resztę należności za ostatnią walkę. Może Panu Andrzejowi teraz się gorzej powodzi - nie wiem, bo nie raczy odebrać mojego telefonu" gorzko podsumował zawodnik wagi ciężkiej z Kościerzyny.

Wasilewski oczywiście, nie zgadza się z zarzutami. "Oczywiście, że tak!" możemy przeczytać na Twitterze promotora. To odpowiedzi na pytanie fanów boku i wszystkich zainteresowanych, tym czy Rekowski kłamie i czy zapłacił wszystkim swoim zawodnikom za odbyte walki. Inni sportowcy nie komentują na razie sporu.

Rekowskiego po raz ostatni widzieliśmy na ringu w styczniu tego roku. Na gali w Makau Polak nie odniósł zwycięstwa przez ciężki nokaut w czwartej rundzie z Kameruńczykiem Carlosem Takamem.

Marcin Rekowski (ur. 11 stycznia 1978 w Kościerzynie) – polski bokser wagi ciężkiej, trzykrotny amatorski Mistrz Polski w kategorii superciężkiej.

Boks to niebezpieczna, ale za to emocjonująca rozrywka. Jest jedną z najbardziej dochodowych sportów świata. Zapewne oglądasz ją jednak na ekranie telewizora. Jest jednak sposób na to abyś poczuł się jak bokser wchodzący na ring. Wyobraź sobie, ten moment, kiedy wygrywasz ze swoim przeciwnikiem. Możesz mieć to wszystko, bez obrażeń, siniaków i krwi. Zabaw się w boksera i pokonuj przeciwników stawiając na swoich ulubionych fighterów. Sprawdź zakłady bukmacherskie, które znajdziesz na roulettegeeks.pl. Nie czekaj, inni wygrywają już dziś.

(materiał partnera)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018