REKLAMA

Wymarzony wieczór kawalerski? Postaw na wyjazd do Paryża!

18:56, 08.01.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego mężczyzny. Do takiej uroczystości przygotowujemy się miesiącami, aby nic nie zakłóciło przebiegu tego najwspanialszego dnia.  Zanim jednak zaczną bić kościelne dzwony i powiemy sakramentalne „tak” naszej wybrance, trzeba odpowiednio pożegnać stan wolności i nieskrępowanej swobody.

Wieczór kawalerski można urządzać w dowolny sposób – w lokalu podczas tanecznej zabawy lub kameralnie w domu. Jeśli chcemy doznać prawdziwie niezapomnianych wrażeń, warto rozważyć nieco oryginalniejsze rozwiązania. Jako jedno z nich możemy zaproponować całkiem inny, ciekawy pomysł na ten wyjątkowy wieczór.

Najsłynniejszy kabaret na świecie

Czemu by nie wyjechać na weekend do Paryża i w tym cudownym, romantycznym mieście spędzić rozrywkowe chwile ostatnich kawalerskich dni? Zaskoczeniem dla przyszłego pana młodego może być zabranie go do osławionej dzielnicy czerwonych latarni niedaleko Montmartre w Paryżu. Znajduje się tam jeden z najsłynniejszych kabaretów na świecie - Moulin Rouge, który od czasów powstania, prezentuje taneczne przedstawienia. O wyjątkowości tego miejsca wiadomo od dawna. Wystarczy powiedzieć, że swój początek miał tam gorszący niegdyś taniec - kankan. Obecnie w stałym repertuarze kabaretu goszczą muzyczne przedstawienia z dużą ilością tancerzy i tancerek w barwnych, wyszukanych strojach. Tancerki równie często występują topless, przyozdobione biżuterią i piórami. Poza tym sama dzielnica przedstawia się nad wyraz imponująco i jest położona na wzgórzu, z którego podziwiać można panoramę tego pięknie oświetlonego nocą miasta.

Jak zaplanować podróż?

Organizując wieczór kawalerski, liczyć się niestety musimy, że zdecydowanie wygodniej i bezpieczniej będzie wcześniej zarezerwować sobie usługę w postaci transportu z i na lotnisko. Zdecydowanie uporządkuje to harmonogram działań i ułatwi organizację. Wypadnie to zdecydowanie prościej i mniej czasochłonne niż skorzystanie z komunikacji miejskiej.
Jak dostać się z Beauvais do centrum Paryża? Przedstawiciel firmy przewozowej Transferparis sugeruje: „najbezpieczniej, najszybciej i najbardziej komfortowo będzie, jeżeli zdecydują się Państwo i wybiorą przejazd samochodem lub busem z polskim kierowcą. Wykwalifikowani fachowcy zajmą się odbiorem Państwa z trzech francuskich lotnisk: Beauvais-Tillé, Orly, Charles de Gaulle i dowozem np. do centrum Paryża albo w inne wskazane miejsce. Niektóre profesjonalne podmioty mają nawet w katalogu usług zwiedzanie Paryża nocą. Warto też wybrać firmę przewozową z bogatym doświadczeniem, która działając od lat w tej branży zaproponować może konkurencyjne ceny.”.

Zapewnij sobie komfortowy dojazd

Otóż z międzynarodowego portu lotniczego Beauvais-Tillé możemy zarezerwować sobie transport do stolicy Francji dowolnie wybranym nowoczesnym samochodem lub busem. Zresztą najlepsi przewoźnicy obsługują również inne lotniska m.in. Orly i Charles`a de Gaulle`a, zajmując się transportem z i do portu lotniczego, oferując nocne zwiedzanie Paryża, a nawet wsparcie tłumacza przez cały pobyt.

(Materiał partnera)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018