Zamknij
REKLAMA

Dobre hotele w Zakopanem – w poszukiwaniu najlepszego noclegu

13:49, 02.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. pixabay

Zakopane to miasto, które może poszczycić się gigantyczną ofertą noclegową. W stolicy Tatr miejsce do spania znajdzie ponad 35 tysięcy osób, z czego jedna siódma w hotelach. Tylko jak znaleźć ten najlepszy hotel?

Zakopane, czyli stolica

Zakopane przyciąga turystów o każdej porze roku. Święta Bożego Narodzenia oraz okres ferii zimowych to czas szaleństw na stokach. Wszystkie ośrodki narciarskie są oblegane przez rządnych wrażeń turystów. Na szlakach jest zdecydowanie spokojniej, na co wpływ mają niskie temperatury oraz szybko zapadający zmrok. Jednak latem proporcje się odwracają. Ludzie całymi rodzinami wędrują po górach i nikt nie myśli, by dzień spędzić w mieście. Dopiero wieczorem Krupówki, czyli główna ulica Zakopanego, stają się miejscem spotkań rzeszy ludzi. Nic dziwnego, że tak atrakcyjnie turystycznie miasto potrzebuje szerokiej bazy dobrych hoteli czy pokoi gościnnych.

Dobre hotele w Zakopanem – długa lista ofert

Zakopane liczy niespełna 30 tysięcy mieszkańców. Tyle samo miejsc noclegowych znajdziemy w różnego rodzaju prywatnych kwaterach. A gdy dodamy do tego 5 tysięcy miejsc w hotelach, baza noclegowa wygląda naprawdę bogato. Te 5 tysięcy miejsc rozłożone jest jednak na 29 hoteli i 19 pensjonatów - wynika z danych Centralnego Wykazu Obiektów Hotelarskich za rok 2016. Skoro więc mamy tylko 29 hoteli, znalezienie dobrego nie powinno być zbyt trudne. Zważywszy, gdy zaczniemy porównywać ilości hoteli w innych miastach. W Warszawie, według raportu za 2015 rok, aż 71 obiektów uznawanych jest za hotel.

Jak wybrać ten jedyny?

Różne hotele, mają różną ofertę. Dlatego, jeżeli zależy nam na jakimś konkretnym udogodnieniu, należy szukać tylko pośród tych hoteli, które je posiadają. Ale jak znaleźć dobre hotele w Zakopanem w taki sposób? Odpowiedź jest prosta - internet. W sieci bez trudu znajdziemy strony internetowe, które porównują hotele. Wystarczy, że wpiszemy lokalizację, w tym przypadku Zakopane i już otrzymujemy wszystkie wyniki. Możemy również bardziej doprecyzować nasze wymagania i podać m.in. nasz przedział cenowy za noc, ocenę użytkowników, liczbę gwiazdek, dodatkowe atrakcje (basen, siłownia, sauna, itp.), posiłki czy udogodnienia. W ten sposób z pewnością znajdziemy tylko dobre hotele w Zakopanem. Odsiejemy z naszej listy wszystkie te miejsca, które nie spełniają naszych wymagań, co znacząco ułatwi poszukiwania. Takie wyszukiwarki to dobre opcja dla każdego, kto nigdy nie był w Zakopanem i szuka najlepszego miejsca na nocleg. Wszystkie dobre hotele w zasięgu jednego kliknięcia.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone