Zamknij

O co się założymy? Ciekawe oferty na rynku bukmacherskim

11:04, 20.06.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Kiedy ktoś mówi nam, że bierze udział w zakładach bukmacherskich, wyobrażamy sobie, jak typuje zwycięstwo ulubionej drużyny piłkarskiej czy przewagę punktową w meczu cenionego tenisisty. Tymczasem oferta buków, także tych polskich, już dawno przestała ograniczać się wyłącznie do najważniejszych wydarzeń sportowych. Obecnie na topie są zdarzenia ze świata kultury, polityki czy finansów, nie brakuje też zakładów tylko pośrednio związanych z jedną ze wspomnianych dziedzin.

Polscy bukmacherzy starają się, by proponowane przez nich zakłady wzajemne stawały się coraz bardziej różnorodne i zachęcały do gry osoby o rozmaitych zainteresowaniach. Zmiany w polskim prawie, jakie nastąpiły 1 kwietnia 2017 roku w ustawie o grach hazardowych, przekonały wielu naszych rodaków do korzystania z ofert buków. Zgodnie z nowelizacją, za legalnych bukmacherów uznaje się wyłącznie tych, którzy uzyskają koncesję Ministerstwa Finansów. Ten warunek, podobnie jak kilka innych, w tym chociażby rejestracja siedziby firmy na terenie Polski czy obowiązek zapewnienia użytkownikom odpowiedniej ochrony płatności oraz danych osobowych, znacznie zwiększył poczucie bezpieczeństwa wśród zainteresowanych zakładami bukmacherskimi. Właśnie dlatego z gier tego rodzaju zaczynają korzystać osoby, które wcześniej nawet nie pomyślałyby o takim spędzaniu czasu. Także do nich swoje propozycje starają się dopasować polscy operatorzy, by tym samym jeszcze uatrakcyjnić swoje oferty. Poza ciekawą ofertą, gracze są zachęcani bonusami, darmowymi zakładami czy promocjami powitalnymi (zobacz przykładowy ranking bonusowy)
Na początek można postawić zakład bez ryzyka, podobnie jak chybił trafił w Totolotku, na koszt bukmachera – a nuż się uda.

Jakie interesujące zakłady znajdziemy u licencjonowanych bukmacherów z Polski?

Zakłady specjalne, wśród których znajdują się najciekawsze propozycje od polskich buków, mogą dotyczyć różnych dziedzin, również sportu. Jedna z koncesjonowanych firm bukmacherskich działających także online, zadaje na przykład pytanie fanom piłki nożnej: „Czy do 01.09.2018 A. Boruc podpisze kontrakt z Legią Warszawa?”. Zdecydowanie większe prawdopodobieństwo ma odpowiedź przecząca (kurs o wartości 1,08) niż twierdząca (kurs – 5,50).

Inny koncesjonowany buk, sponsor Legii Warszawa, ma natomiast sporo zakładów wzajemnych w kategorii „Rozrywka”. W ich ramach można wytypować chociażby Władcę Siedmiu Królestw na koniec ósmej serii serialu HBO „Gra o Tron”. Najwięcej szans mają w tej rozgrywce Daenerys Targaryen z kursem 2,4 i Jon Snow (kurs – 2,9). Mało kto natomiast spodziewa się, by zwyciężył Samwell Tarly (kurs – 40) lub Varys (kurs – 33). Dokładnie to samo pytanie można odnaleźć na stronie internetowej innego bukmachera, gdzie najbliżej wygranej również znajdują się Daenerys Targaryen (kurs – 2,45) oraz Jon Snow (kurs – 2,9), jednak jako tego, który nie ma szans na zdobycie tronu typuje się Hot Pie (kurs – 101).

W zakładach specjalnych znajdują się też inne ciekawe propozycje. Gracze mogą chociażby odpowiedzieć na pytanie, kto zostanie papieżem po Franciszku I. Według specjalistów, największe szanse mają Arcybiskup Agelo Scola i Kardynał Luis Antonio Tagle (obaj z kursem 9). Wątpi się raczej w to, by wybrany na nowego papieża został Kardynał Norberto Rivera Carrera (kurs – 101).

Wiele emocji mogą też wzbudzać zakłady bukmacherskie, odpowiadające na pytanie „Co wydarzy się w 2018 roku”. W kategorii „Rozrywka” najbardziej prawdopodobne wydarzenie to wydanie przez firmę Sony oficjalnej zapowiedzi konsoli dziewiątej generacji (kurs wynosi 3), a najmniej prawdopodobne wydaje się to, że przestanie istnieć stacja TVN24 (kurs – 201). Jeśli chodzi o kategorię „Polityka”, bukmacherzy najwięcej szans dają oficjalnej zapowiedzi wyburzenia Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (kurs – 9,5), a za najmniej możliwe uważają to, by Jerzy Urban mógł zostać rzecznikiem rządu Prawa i Sprawiedliwości (kurs – 999).

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone