Zamknij
REKLAMA

Jak ukryć pierścionek zaręczynowy i nie zepsuć dziewczynie niespodzianki?

11:20, 29.10.2018 | Materiał partnera
Skomentuj

Przeglądając internet, wiele można się dowiedzieć na temat modnej biżuterii zaręczynowej oraz pierścionków, które warto kupić. Gorzej, gdy potrzebujemy rady na równie poważny, a mniej popularny temat, jakim jest przejście przez zaręczyny od strony technicznej. Tylko mężczyzna, który zmierzył się z ukrywaniem pudełeczka z pierścionkiem wie, z jakim dużym stresem się to wiąże. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, które powinny pomóc w przygotowaniu zaręczynowej niespodzianki dla ukochanej.

Pierścionek schowaj tam, gdzie ona na pewno go nie znajdzie. Łatwo powiedzieć!

W korzystnej sytuacji są mężczyźni, którzy nie mieszkają ze swoją dziewczyną. Mają oni większe pole manewru i raczej nie powinni mieć kłopotu ze zorganizowaniem dobrej skrytki na pierścionek. Za to ogromny szacunek należy się tym, którzy ukrywają drogocenne pudełeczko w 30-metrowej kawalerce, po której kobieta bez przerwy myszkuje. Nawet, jeśli nic nie wskazuje na to, że szykują się zaręczyny, mała paczuszka może przyciągnąć uwagę podczas codziennych porządków lub poszukiwań zaginionego długopisu. Nie możemy dopuścić do sytuacji, w której dziewczyna znajdzie pierścionek przed zaręczynami. Tego problemu unikniemy, jeśli nie będziemy się zbytnio spieszyć z zakupem. Do jubilera wybierzmy się najwyżej kilka dni przed planowanym wielkim dniem, albo jeszcze lepiej, zamówmy pierścionek online, na przykład w sklepie internetowym Staviori. Ukochana nie będzie niczego podejrzewać, a kurier przywiezie dyskretnie zapakowaną paczkę, którą my odbierzemy w dogodnym momencie. Oczywiście pod nieobecność wybranki.

Kiedy kieszeń jest za ciasna, trzeba kombinować. Pierścionek musi zostać w pudełeczku

Błyszczące ozdoby, jak pierścionki zaręczynowe z brylantem nie powinny być wyjmowane z pudełeczka, zanim zostaną wręczone. W sklepie perfekcyjnie je wypolerowano, a każde dotknięcie ozdoby ręką pozostawia na niej nieestetyczny ślad. Taki brylant nie będzie się efektownie mienił, a przecież pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego obowiązkowo należy zostawić pierścionek w pudełeczku, które otworzymy dopiero w momencie oświadczyn. Tu jednak pojawia się trudność: gdzie schować eleganckie opakowanie, skoro nie mieści się ono w kieszeni spodni? Wszystko zależy od tego, w jakim miejscu zamierzamy poprosić kobietę o rękę. W domu na pewno znajdzie się odpowiedni schowek, jak nieużywana szufladka. W restauracji można poprosić o pomoc kelnera, który przyniesie pudełeczko o ustalonej porze. Za to w plenerze trzeba wykazać się większą kreatywnością. Chwilę przed tym, zanim zjawimy się w danym miejscu z naszą przyszłą żoną, rozejrzyjmy się po okolicy i ukryjmy pierścionek w dziupli drzewa albo pod rozłożystym liściem. Zróbmy to tak, żeby dziewczyna niczego nie zauważyła i poczekajmy na właściwy moment. Kiedy ten nadejdzie, sięgnijmy po pudełeczko i uklęknijmy, olśniewając wybrankę blaskiem kamienia. Po pierścionki zaręczynowe z brylantem zapraszamy do sklepu Staviori, pełnym eleganckiej biżuterii, tworzonej z miłości do diamentów.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone