Zamknij
REKLAMA

Dobrze zaprezentuj firmę na targach. Pomogą w tym ścianki tekstylne

12:00, 10.12.2019 | Materiał partnera

Kampanie marketingowe przybierają najróżniejsze formy, jednak łączy je jeden wspólny cel: sprawienie, aby odbiorcy dostrzegli daną markę i zaczęli o niej mówić. Jedną z najlepszych okazji, jakie mają przedsiębiorcy do szerokiego wypromowania swojego biznesu, są wydarzenia gromadzące specyficzne grupy ludzi. 

Specjalistyczne konferencje oraz targi niewątpliwie do takich należą. Takie możliwości zainteresowania sobą potencjalnych klientów trzeba wykorzystywać do maksimum!

Firmowe stoisko musi prezentować konkretne wartości. Ścianki tekstylne są świetnym nośnikiem treści

Branżowe eventy mają to do siebie, że liczba wystawców idzie w dziesiątki, a niejednokrotnie nawet w setki. Każdy próbuje jakoś zwrócić na siebie uwagę – i często są to rzeczy, które nie mają wiele wspólnego z podstawową działalnością takiej firmy. Na przykład rozdawanie gadżetów z logo albo gościnny występ gwiazdy, która pełni rolę ambasadora marki w reklamach. Problem w tym, że publiczność – a przynajmniej ta jej część, która może wydać pieniądze – oczekuje przede wszystkim merytorycznych wystąpień, a nie festynowych atrakcji. Według opinii ekspertów z agencji Ambient Marketing silenie się na efekciarstwo najczęściej przynosi efekty dokładnie odwrotne od zamierzonych. Dlatego zalecają, aby skupić się na spójnej identyfikacji wizualnej brandu. Chodzi o to, aby wszelkie materiały promocyjne prezentowały ten sam przekaz, oparty na sieci bliskich skojarzeń. Logo, ścianki tekstylne użyte do budowy stoiska czy treść przemówienia muszą komunikować te wartości, na których oparta jest marka. Dotyczy to zarówno branży IT i nowoczesnych technologii, jak też ekologicznego rolnictwa.

Systemy wystawiennicze wykonane z materiałów najwyższej jakości przydadzą Ci się na kolejne eventy

Przygotowanie wartościowej prezentacji oraz opracowanie szaty graficznej to tylko część obowiązków, jakie spoczywają na barkach organizatora firmowego wyjazdu. Potrzebne są również odpowiednie nośniki, na których zostaną zaprezentowane. W tym miejscu należy zwrócić szczególną uwagę na tworzywa, z jakich się je produkuje. Wspomniane wyżej ścianki tekstylne okazują się niebywale praktycznym rozwiązaniem: konstrukcje tego typu są bardzo proste do złożenia i późniejszego zdemontowania. Aluminiowe ramy sprawiają, że całość stoi bardzo pewnie, a do tego prezentuje się niezwykle solidnie. A przecież każda firma chciałaby być kojarzona z niezawodnością, czyż nie? Jeśli chodzi o technologię druku, specjaliści z Ambient Marketing zalecają pokrycie tkaniny pigmentem poprzez sublimację. Ta metoda zapewnia najwyższą trwałość kolorów. Ponadto wykonana w ten sposób grafika jest wielokrotnego użytku, usunięcie ewentualnych zabrudzeń nie pozostawia na nich żadnego widocznego śladu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone