Zamknij

4 pomysły na letnie wakacje

18:14, 11.12.2019 | Materiał partnera

Pomimo zimowej aury za oknem warto już dziś pomyśleć o letnim wypoczynku. Tajlandia, Grecja, Mauritius czy Dominikana - to cztery najpopularniejsze kierunki z oferty biur podróży na kolejny sezon. Gdzie warto wybrać się na upragnione letnie wakacje?

1. Tajlandia

2. Dominikana

3. Mauritius

4. Grecja

Pojawiające się z końcem roku oferty first minute pozwalają na zakup wakacji w najbardziej atrakcyjnej cenie. Pomocne w wyborze i porównywaniu cen mogą być portale internetowe - wśród nich wyróżnia się niewątpliwie DreamTorus.pl. Oto kilka najciekawszych kierunków na rok 2020.

Tajlandia

Wczasy w Tajlandii to egzotyczna przygoda dla chętnych przeżyć. Wyjazd do tego azjatyckiego kraju pozwala nie tylko odpocząć, ale również ma wiele walorów poznawczych. Tajlandia, ze stolicą w Bangkoku to połączenie nowoczesnej bazy turystycznej ze starożytną architekturą. Piękne piaszczyste plażę przeplatają się z tropikalną dżunglą. Warto jednak pamiętać, że większość ofert w Tajlandii nie opiera się na formule all inclusive - natomiast idealnym  uzupełnieniem są lokalne bary i restauracje, w których turyści mogą poznać prawdziwą tajską kuchnię.

Dominikana

Lazurowe morze i biały piasek to wizytówka karaibskiej Dominikany. Kierunek tej jest coraz bardziej popularny wśród Polaków, głównie ze względu na rozbudowaną ofertę hotelową w wariancie all inclusive i bezpośrednie loty. Dwie główne cele podróży, czyli Punta Cana i Puerto Plata pozwalają turystą poczuć się jak bohaterowie opowieści o piratach. W przypadku Dominikany konieczne jest przeanalizowanie pełnej oferty dostępnych hoteli, a można to zarobić korzystając z informacji zawartych na stronie dreamtours.pl/wakacje/dominikana.

Mauritius

Kolejną propozycją na wakacyjną wyprawę jest Mauritius. Co istotne, miejsce to jest atrakcyjne dla turystów o każdej porze roku ze względu na warunki pogodowe. Sąsiedztwo rafy koralowej oraz  wyspiarskie położenie umożliwia wypoczywającym uprawianie wielu sportów wodnych. W czasie wyjazdu na Mauritius można na żywo doświadczyć siły i potęgi natury - na tej niewielkiej wyspie znajduje się kilka parków narodowych i krajobrazowych. Warto wybrać się także w odwiedziny do olbrzymich żółwi, żyjących tu w naturze.

Grecja

Wczasy w Grecji to klasyczna propozycja każdego letniego sezonu. Jest to idealne rozwiązanie na podróż z dziećmi, poznanie historii oraz wypoczynek. Szeroki dostęp różnego rodzaju ofert pozwala na doświadczenie greckiej pogody bez konieczności wyjazdu all inclusive. Atutem Grecji jest też wspaniała kuchnia i możliwość uprawiania sportów wodnych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone