Zamknij
REKLAMA

Uszkodzony smartfon? Podpowiadamy, jak wybrać najlepszy serwis telefonów komórkowych!

09:40, 20.03.2020 | Materiał partnera

Współczesne telefony charakteryzują się niezwykle nowoczesnym oraz oryginalnym wzornictwem. Niestety, czołowi producenci w wyścigu o unikalny design coraz częściej bagatelizują wytrzymałość sprzętu, która pozostawia wiele do życzenia. Rozbite wyświetlacze, wybuchające akumulatory lub nawet mechaniczne uszkodzenia gniazda ładowania to właściwie codzienność. Borykasz się z tego typu usterkami? Prezentujemy krótki poradnik, umożliwiający Ci wybór najlepszego serwisu!

Pogwarancyjna czy gwarancyjna naprawa smartfona? Poznaj kilka najważniejszych różnic

Na samym początku warto podkreślić, że istnieją dwa rodzaje naprawy uszkodzonego smartfona. Pierwszym jest serwis gwarancyjny. Dotyczy on wyłącznie ukrytych wad, które dadzą o sobie znać w trakcie okresu bezpłatnej interwencji specjalistów. Przeważnie trwa on dwa lata, jednak od takiej reguły odchodzi jeden z najpopularniejszych producentów drobnej elektroniki użytkowej – Apple. Gigant z Cupertino realizuje tego typu naprawy maksymalnie do dwunastu miesięcy od pierwszej poprawnej aktywacji urządzenia. Drugim rodzajem serwisu są placówki pogwarancyjne, takie jak choćby Telefonarium. Zajmują się one eliminowaniem wszystkich usterek. Nawet tych mechanicznych, a warto pamiętać, że takie nie podlegają bezpłatnej wymianie. Wizyta w centrum pogwarancyjnym oznacza automatyczne zakończenie gwarancji producenta.

Błyskawicznie, tanio i przede wszystkim solidnie. Zobacz, po czym rozpoznasz idealny serwis

Od swojego smartfona wymagasz pracy na najwyższych obrotach? Prawdopodobnie taki czynnik będzie Ci towarzyszył również w przypadku wybierania idealnego serwisu. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na to, czy wybrana przez Ciebie placówka posiada w swojej ofercie naprawy ekspresowe, realizowane nawet w kilkanaście minut. Taka usługa to wręcz doskonałe rozwiązanie dla każdej zabieganej osoby, która upływające sekundy przelicza w złotówkach. Na przysłowiową wagę złota jest także bardzo atrakcyjny cennik. W zdecydowanej większości przypadków możesz zapoznać się z nim na stronie internetowej lub kontach społecznościowych danego serwisu. Nigdy nie kupujesz kota w worku? Dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem jest zweryfikowanie poziomu profesjonalizmu wybranych specjalistów. Internet aż pęka w szwach od różnorodnych opinii. Te najbardziej wartościowe znajdziesz przede wszystkim w wyszukiwarce Google. Zadowoleni lub rozczarowani Klienci coraz chętniej dzielą się swoją opinią na temat wybranej firmy w sieci.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone