Zamknij
REKLAMA

Dekoracje i gadżety ze sklejki - naturalne piękno

07:50, 19.05.2020 | materiały partnera

Dekoracje wykonane z surowców naturalnych cieszą się obecnie dużą popularnością. Sklejka to jeden z najczęściej stosowanych w tym celu materiałów. Jak efektownie można ją wykorzystać? Sprawdźmy kreatywne pomysły na ozdoby i funkcjonalne gadżety ze sklejki. 

Moda zmienną jest — to wiadomo nie od dziś. Dotyczy to oczywiście także różnego rodzaju ozdób, czy też gadżetów stosowanych w celach marketingowych. Dawniej w zakresie rozmaitych dekoracji królował oczywiście plastik. Dziś natomiast zupełnie zmieniamy ten kierunek. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, by wybierać produkty ekologiczne. Z tego też powodu obecnie stawiamy przede wszystkim na naturalne surowce. Jednym z takich jest właśnie sklejka. Powstaje ona w wyniku właśnie sklejenia ze sobą bardzo cienkich warstw drewna. To materiał, który doskonale sprawdza się do obróbki. Z powodzeniem można ciąć ją metodą laserową, czy też grawerować. W związku z tym jest doskonałym podłożem do tworzenia wyjątkowych ozdób. Sprawdźmy, jakie dekoracje ślubne oraz gadżety reklamowe z sklejki drewnianej można wykonać. 

Dekoracje ze sklejki — idealna ozdoba na ślub

Ślub to bardzo ważne wydarzenie. Większość par młodych chce, aby wesele było idealne pod każdym względem. Ważną rolę odgrywa więc tu również dekoracja sali, dzięki której uzyskać możemy unikalny klimat i atmosferę. Dekoracje ślubne z sklejki drewnianej to ostatnimi czas absolutny hit. Mogą być wykonane w różnych rozmiarach i zostać użyte w wielu celach. Doskonale wyglądają na przykład toppery z wyrzeźbionymi napisami, czy też modelami figury pani i pana młodego. 

Coraz więcej par młodych decyduje się także na wykonanie zaproszeń ślubnych na sklejce. Na podłożu takim wygrawerować można bowiem różne piękne wzory oraz dowolny tekst. Nie ma wątpliwości, że taka ich forma zrobi wrażenie na gościach. Dodatkowo można zdecydować się także na podziękowania grawerowane, które dostanie każdy ślubny gość. To bez wątpienia bardzo miły gest i wyjątkowa pamiątka. 

Gadżety reklamowe, które zwrócą uwagę

Pomysłowe gadżety reklamowe, to klucz do tego, by wzbudzić zainteresowanie nowych klientów. Na stronie https://magicalworkshop.pl/, znajdziemy wiele ciekawych i unikalnych pomysłów, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Dobry gadżet reklamowy, powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Dlatego też świetnie sprawdzają się w tej roli na przykład breloczki ze sklejki. Ciekawym rozwiązaniem są także grawerowane wizytówki. Zanim jednak zrobimy większe zamówienie, warto zamówić darmowy projekt, by sprawdzić, jak prezentować się będzie taki produkt.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA