Zamknij

Bliźniaki w drodze? Czas pomyśleć o zakupie wózka, który pomieści całą dwójkę

23:05, 06.08.2020 | Materiał partnera

Jaki wózek będzie najlepszy dla bliźniaków? To pytanie spędza sen z powiek rodziców, spodziewających się dwójki dzieci. Podwójne szczęście to również dwa razy trudniejsze wyzwanie, jeśli chodzi o wybór wózka. Prezentujemy najpopularniejsze typy bliźniaczych wózków i podpowiadamy, które z nich warto kupić dla swoich pociech.

Głęboko-spacerowy wózek bliźniaczy świetnym wyborem dla niemowląt

Wózki dedykowane bliźniakom rozróżniamy na dwa typy: z siedziskami obok siebie oraz jedno za drugim. Każde z rozwiązań ma swoje plusy i minusy, a wybór konstrukcji będzie miał duże znaczenie dla użytkowania wózka przez dzieci oraz rodziców. Nasz wybór to wózek z szerokimi siedziskami osadzonymi obok siebie, który pozwala bliźniakom cały czas się widzieć. Rodzice zyskują ułatwiony dostęp do każdego z dzieci. Wzrasta też komfort manewrowania. Nowoczesne wózki bliźniacze są skonstruowane tak, aby bez problemu mieściły się w windach oraz drzwiach, co jeszcze do niedawna bywało sporym utrudnieniem – szerokie modele bliźniacze starszego typu nie zawsze radziły sobie z przejazdem przez wąskie przejścia. W sklepie 3kiwi.pl ( https://www.3kiwi.pl/ ) są dostępne wózki bliźniacze z siedziskami obok siebie, w wariantach spacerowych i głęboko-spacerowych. Podwójne modele dla rodzeństwa to wysokiej klasy wózki, zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb najmłodszych. Nie dość, że pozwalają wygodnie poruszać się po chodnikach, ścieżkach spacerowych i innych trasach, to elegancko się prezentują i są ultralekkie. Obejrzyj najnowsze wózki bliźniacze dostępne w sklepie 3kiwi i jeśli któryś wpadnie Ci w oko, zamów go online! Cały asortyment możesz też zobaczyć osobiście, w stacjonarnej siedzibie sklepu, gdzie sprzedawca opowie Ci o konkretnych modelach i pomoże w znalezieniu najlepszego.

Kiedy kupić wózek dla bliźniąt, czyli o przesądach i zdroworozsądkowym podejściu

Jest wiele przesądów ciążowych, a jeden z nich mówi o tym, by nie kupować wózka przed porodem. Gdyby jednak przestrzegać wszystkich niepisanych zasad, nie zdążylibyśmy ze skompletowaniem niezbędnej wyprawki przed narodzinami dziecka! W tej kwestii lepiej kierować się rozsądkiem – posiadanie wózka to spory komfort psychiczny dla rodziców. Z zakupem nie należy więc zwlekać, a optymalnym terminem jest środek ciąży, kiedy znamy już płeć dzieci. Zajmowanie się zakupami na kilka dni przed planowanym porodem to zdecydowanie za późno, nie warto zatem dokładać sobie takich stresów. Zwłaszcza, kiedy w drodze jest aż dwójka dzieci: zamawiając wózek dla bliźniąt trzeba wziąć pod uwagę więcej aspektów, niż kupując zwykły model. Należy uwzględnić m.in. wymiary, wagę, rodzaj siedzisk, typ kółek, pasy, akcesoria dodatkowe... Jeżeli poród zbliża się wielkimi krokami, dobrze jest poświęcić trochę czasu na przejrzenie ofert sklepów internetowych, takich jak 3kiwi. Tam czekają nowoczesne modele bliźniaczych wózków dziecięcych w atrakcyjnych cenach.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA