Zamknij

METAMORFOZY WNĘTRZ: POKAŻ, CO ZMIENIŁEŚ W SWOIM DOMU I WYGRAJ NAGRODY!

16.06.2021

METAMORFOZY WNĘTRZ: POKAŻ, CO ZMIENIŁEŚ W SWOIM DOMU I WYGRAJ NAGRODY!

Rusza akcja METAMORFOZY WNĘTRZ na Świecie24.pl! Osoby, które podzielą się z nami najciekawszymi pomysłami na wystrój wnętrz, zostaną nagrodzone.

W uruchomionym niedawno dziale „Dom i ogród” na Świecie24.pl chcemy pokazywać nie tylko porady profesjonalistów z branży budowlanej i architektonicznej, ale również praktyczne rozwiązania, które mieszkańcy Świecia i okolic zastosowali w swoich domach.

Dla amatorów aranżacji i dekoracji przygotowaliśmy akcję METAMORFOZY WNĘTRZ. Każdy, kto zmieni wygląd swojego mieszkania, jednego pomieszczenia, a nawet jednego mebla, może pochwalić się efektami swojej pracy na łamach naszego portalu.

Co pokażemy w ramach METAMORFOZ WNĘTRZ?

W cyklu METAMORFOZY WNĘTRZ chcemy pokazywać zarówno wielkie, jak i małe zmiany, jakie zachodzą w świeckich domach i mieszkaniach.

Czekamy na zdjęcia rewolucji w kuchniach, łazienkach, salonach czy sypialniach, ale również na pomysłowe zmiany w dekoracji wnętrz, które często udaje się uzyskać niewielkim kosztem.

Chcesz pochwalić się tym, co zmieniłeś w swoim domu lub mieszkaniu?

Prześlij zdjęcia przed i po metamorfozie pod adres: [email protected]. Napisz, na czym polegały zmiany oraz (opcjonalnie), ile kosztowały.

Wszystkie nadesłane METAMORFOZY WNĘTRZ pokażemy w dziale "Dom i ogród" na Świecie24.pl. Co miesiąc nagrodzimy najciekawszą z nadesłanych aranżacji.


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz