Kwiaty, podziękowania, przemowy, a nawet ukradkowe łzy pojawiły się na wczorajszej sesji. Dla ponad połowy radnych to było ostatnie posiedzenie w tym gremium.
W środę, 24 kwietnia 2024 r. odbyła się ostatnia sesja Rady Powiatu Świeckiego VI kadencji. Spotkanie było okazją do podsumowań i podziękowań dla odchodzących radnych.
Rada Powiatu Świeckiego rozpoczęła swoją kadencję 21 listopada 2018 r. W ciągu pięciu lat odbyła 63 posiedzenia, na których podjęto 382 uchwały. Podczas ostatniej sesji Starosta Świecki wraz z Przewodniczącym Rady wręczyli radnym pamiątkowe podziękowania za ich zaangażowanie i wkład w rozwój powiatu.
[FOTORELACJA]3892[/FOTORELACJA]
Nowo wybrani radni powiatowi spotkają się na pierwszej sesji już 6 maja 2024 r. Życzymy im owocnej pracy i realizacji ambitnych planów na rzecz lokalnej społeczności.
Pierwsza sesja zaplanowana jest na 6 maja 2024 r.
Kto dostał się do nowej rady?
Koalicja Obywatelska:
Obywatelskie Porozumienie Samorządowe:
Prawo i Sprawiedliwość:
Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - PSL:
[ZT]20983[/ZT]
[ZT]21212[/ZT]
[ZT]21270[/ZT]
[ZT]21262[/ZT]
[ALERT]1714029516305[/ALERT]
1 1
Najwyższy czas na zmiany jeszcze tylko w UM i przekonamy się że nie ma niezastąpionych