Zamknij
REKLAMA

Reforma sądownictwa: w ministerstwie są gotowe projekty ustaw

12:30, 25.11.2020 | PAP
Skomentuj Fot. Pixabay
REKLAMA

Minister sprawiedliwości zapytany przez PAP podczas konferencji, czy zapowiadany od wielu miesięcy projekt, który ma kontynuować reformę wymiaru sprawiedliwości jest już gotowy, potwierdził.

W Ministerstwie Sprawiedliwości zostały już przygotowane projekty ustaw dotyczące szeroko rozumianego sądownictwa - powiedział w środę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Dodał, że zostaną one przedyskutowane w gronie koalicji.

"Tak to prawda. W Ministerstwie Sprawiedliwości zostały już przygotowane projekty ustaw dotyczące szeroko rozumianego sądownictwa, dotyczące sądownictwa powszechnego, Sądu Najwyższego, ale też i innych pobocznych, ale ważnych aspektów działania wymiaru sprawiedliwości związanych z tymi głównymi projektami" - powiedział Zbigniew Ziobro.

Jak zaznaczył w tej chwili projekty ustaw zostaną przedyskutowane w gronie kolacji. "Ustaliśmy, że naprzód te projekty dotyczące tak ważnej sfery, jaką jest dokończenie reformy sądownictwa, zostaną omówione wewnątrz koalicji, aby zostały zaakceptowane i później konsekwentnie, lojalnie przez całość obozu Zjednoczonej Prawicy były popierane" - podkreślił Ziobro. (PAP)

 

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

julkajulka

0 0

"0" i wszystko jasne. 13:44, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MirosławMirosław

0 0

Minister PAJAC. 17:32, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz