Zamknij
REKLAMA

Tomasz Pasiek pieszo przejdzie od oceanu do oceanu. Razem 3400 km przez Argentynę i Chile

23.11, 17.01.2023 . Aktualizacja: 11.40, 18.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Za tydzień podróżnik, znany z wypraw rowerowych, wyrusza na kolejną eskapadę. Tym razem ma do przejścia 3400 km z Chile do Argentyny, od Pacyfiku po Atlantyk.

O tym, że termin wyprawy zbliżył się niepostrzeżenie, Tomasz Pasiek poinformował dziś pół godziny temu na swoim fejsbukowym profilu. 

"Dokładnie za tydzień wyruszam w podróż, daleko poza moją strefę komfortu. Wyprawa "Pacyfik-Atlantyk 2023" to poniekąd klamra spinająca rowerowe eskapady nad cztery oceany. Tym razem pieszo, od oceanu do oceanu. Andy. Patagonia. Co najmniej 3400 kilometrów z Chile do Argentyny, od Pacyfiku po Atlantyk i Ziemię Ognistą.
Dużo wyzwań i niewiadomych oraz jeszcze więcej kroków do postawienia aż po wylotówkę na Antarktydę. 
Zanim dotrę do Valparaiso nad Pacyfikiem, skąd rozpocznę marsz w kierunku południowym, w przyszły wtorek lecę na Dominikanę, którą przejdę treningowo z północy na południe. Stamtąd po tygodniu wylecę kolejno na dwa dni do Kolumbii, dwa dni do Peru i finalnie do Chile na dużo dłużej."

Wyprawę będzie można śledzić na nowych kanałach w social media  fanpage Jeszcze jedna podróż i na instagramie: @tomekpanksy
Podróżnik zastrzega, że być może nie będą to częste relacje, ale tam, gdzie złapie sygnał wi-fi, postara się coś napisać. 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%