W piątek w świeckim zamku odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Współpracy Międzynarodowej i Promocji Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Radni dyskutowali między innymi o tym, jak promować Świecie i okolice.
W posiedzeniu oprócz radnych wzięli również udział zaproszeni goście: wicestarosta Barbara Studzińska, wiceburmistrz Zbigniew Podgórski, przewodniczący oraz Rady Miejskiej Jerzy Wójcik, prezes Koła Pszczelarskiego w Świeciu Czesław Wejner, Spotkanie rozpoczęło się wysłuchaniem raportu na temat działalności bydgoskiego portu lotniczego w 2012 roku. – Notujemy znacznie więcej przylotów i wylotów z Bydgoszczy. Jest to dla nas bardzo optymistyczny znak na przyszłość ale też dowód na to, że jesteśmy coraz bardziej konkurencyjni na rynku – podkreślała Magdalena Krusa, dyrektor handlowy portu. Radni dyskutowali również o tym, w jaki skuteczny sposób promować Świecie i okolice, a także wysłuchali raportu o stanie realizacji XXX Wojewódzkich Dni Pszczelarza. Prezes Czesław Wejner wykorzystał sytuację do tego, aby wręczyć pamiątkowe dyplomy i słoiczki miodu wszystkim, którzy włączyli się w organizację wydarzenia.
AST
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz