Zamknij

Najzdrowsi w Laskowicach

13:07, 16.04.2014 Aktualizacja: 22:10, 29.09.2025
Skomentuj

Trzeciego kwietnia rozegrany został finał konkursu ?Na zdrowie? zorganizowanego dla gimnazjów przez Zespół Szkół Menedżerskich.

Sześć zespołów z opiekunami, które zgłosiły się do konkursu, już w marcu wzięło się za wypełnianie konkursowych zadań. Uczniowie z zaangażowaniem i ambicją podchodzili do wykonania prezentacji zatytułowanej „Nasza szkoła działa na zdrowie", plakatu „Na zdrowie" oraz rozwiązywania zadań testowych dotyczących zdrowia. Prezentacje wykonane przez uczniów pokazały jak wiele można i robi się w szkołach po to aby zadbać o zdrowie uczniów oraz nauczycieli - wystarczy tylko chcieć! Wszystkim szkołom które wzięły udział w konkursie serdecznie gratulujemy aktywnej postawy w działaniach prozdrowotnych. Ostatni etap konkursu w którym uczniowie musieli popisać się wiedzą na temat zdrowia oraz jego rozstrzygnięcie odbyły się 3 kwietnia. Poziom wykonanych prac oraz wiedzy gimnazjalistów był wyrównany.

Ostatecznie zwyciężyła grupa uczennic z Gimnazjum im. K.K Baczyńskiego z Laskowic w składzie Magdalena Matuszak, Klaudia Rozczyniała i Wioleta Zaraś pod opieką Małgorzaty Glaza.  Przyznane zostały dwa drugie miejsca, które przypadły grupom uczniów z Gimnazjum w Jeżewie oraz Gimnazjum w Pruszczu.  Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Tekst i foto: Nadesłane

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%