REKLAMA

Ada promowała Kangoo Jumps w telewizji śniadaniowej

09:39, 15.01.2018 | Krzysztof Nowicki
REKLAMA
Skomentuj
Fot. TVP

Niektórzy świecianie wstali w niedzielę dużo szybciej niż zwykle, żeby obejrzeć „Pytanie na śniadanie”, w którym Ada Krzemińska – skacząc – opowiadała o nowym rodzaju fitness.

Nawet 1000 kilokalorii można spalić w ciągu godziny treningu kangoo jumps – takie przesłanie popłynęło wczoraj w Polskę. W dodatku jest to bezpieczny dla stawów rodzaj aktywności.

W niedzielę 14 stycznia 2018 r. o godz. 8 w programie „Pytanie na śniadanie” wystąpiła Ada Krzemińska, znana świecianom instruktorka fitness, zumby, a od dwóch miesięcy również Kangoo Jumps, z trzema koleżankami – instruktorkami.

Do programu realizowanego przez TVP Ada trafiła niespodziewanie.

- W programie miała wystąpić instruktorka, u której się szkoliłam, Oxana Moshescu. – mówi Ada Krzemińska. – Oksana jest ambasadorką Kangoo Jumps w Polsce, ale akurat teraz nie ma jej na miejscu. Dlatego w czwartek poprosiła mnie o zastępstwo. Wszystko działo się bardzo szybko – dodaje.

Razem z Adą w „Pytaniu na śniadanie” ćwiczyły trzy jej koleżanki z kursu. To instruktorki pracujące w stolicy: Anastasiya Belyanskaya i Margo Kryvolap oraz Iwona Juliana Sitko z Wodzisławia Śląskiego. Wszystkie spotkały się w sobotę wieczorem i miały mało czasu na to, żeby dopracować układ.

- Dziewczyny chciały pokazać dużo ambitniejszy układ, ale i tak w telewizji nie było czasu na wszystko – opowiada Ada. – Żeby go dopracować do trzeciej nad ranem siedziałyśmy na sali i ćwiczyłyśmy – dodaje.

Przez cały wczorajszy dzień do Ady napływały pozdrowienia oraz gratulacje od znajomych i nieznajomych.

KLIKNIJ ZDJĘCIE I OBEJRZYJ PROGRAM

Czym jest Kangoo Jumps?
Buty Kangoo Jumps zostały stworzone przez kanadyjskiego ortopedę Gregory Leghtmana w 1994 roku i po raz pierwszy były zaprezentowane w Paryżu na wystawie sprzętu sportowego, gdzie zostały opatentowane przez Szwajcara Dennisa Neville’a. Od 1995 roku rozpoczęły swoją międzynarodową „karierę” – pokazy, równolegle z którymi, naukowcy zaczęli przeprowadzać eksperymenty i badania butów. Jak pokazują ostatnie badania, Kangoo Jumps neutralizują uderzenia o twardą powierzchnię, chroniąc w ten sposób kręgosłup, a także stawy kolan oraz przeguby stopowe na 80%. Równocześnie, buty oraz ćwiczenie w nich wywołują pozytywne emocje i radosne uczucie nieważkości. Ćwiczenia w tych butach pomagają szybciej uzyskać pożądaną formę (spala się 30% więcej kalorii niż podczas zajęć w zwykłych butach do biegania).

Gdzie ćwiczyć?
Zajęcia grupy Kangoo Jumps Świecie prowadzone są prawie w każdy dzień tygodnia w Square - Fitness & Body Motivation przy ul. Chmielniki  2B/3. Na zajęcia trzeba się zapisać. 

(Krzysztof Nowicki)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018