101 uczestników – taką ilość przewiduje organizator, czyli Stowarzyszenie Rowe-Rowe Świecie, na 62-kilometrowy rajd.
Rajd odbędzie się 10 listopada. Początek rajdu o godz. 10 sprzed starostwa powiatowego w Świeciu.
Trasa rajdu: Świecie - Mniszek - Grupa – Kozłowo, około 62 kilometry. Na zbiorowej mogile w Mniszku oraz na cmentarzu wojskowym w Grupie uczestnicy zapalą znicze i złożą wiązanki, a później odpoczną i posilą się.
Zakończenie rajdu w Kozłowie z grochówką i wręczeniem pamiątkowych medali.
Udział w rajdzie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy z podaniem imienia i nazwiska, adresu oraz numeru pesel (dane niezbędne do ubezpieczenia uczestników rajdu) na adres [email protected] lub SMS na nr 601 645 980 (Ryszard Kowalski - przedstawiciel stowarzyszenia).
[ZT]7157[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz