Zamknij
REKLAMA

Eko kalendarze i elektronika. Mega Media o trendach w gadżetach

07:00, 01.10.2021 | Krzysztof Nowicki
Skomentuj
REKLAMA

Kubki, koszulki, długopisy jako gadżety były modne kilka lat temu. Teraz na topie są produkty ekologiczne i elektronika. O trendach na ten i przyszły rok opowiada Marzena Paluchowska, właścicielka agencji marketingowej Mega Media, specjalizująca się w dostarczaniu klientom wysokiej jakości gadżetów.

Każdy z nas ma w szafie czy szufladzie jakiś gadżet z firmowym logotypem. Kubki, choć nie wszystkie ładne i poręczne, ciągle nam służą. Czy nadal są popularne? Jakie są współczesne trendy w zamawianych produktach reklamowych?

- W ciągu kilku lat wiele się zmieniło – mówi Marzena Paluchowska, właścicielka agencji reklamowej Mega Media w Świeciu. - Teraz króluje ekologia. Gadżety z pszenicy, korka, bambusa, papierowe czy też użyciem trawy. Drugą przodującą gałęzią popularnych gadżetów to elektronika, np. power banki, ładowarki indukcyjne, słuchawki i głośniki bezprzewodowe.

Widoczna jest tendencja, że ciekawym, ładnym i przydatnym gadżetem właściciele firm obdarowują swoich kontrahentów. To wzmacnia ich markę i relacje.

W okresie upominków świąteczno – noworocznych dalej hitem są kalendarze, z tą zmianą, że na topie są zestawy świąteczne oraz kalendarze ekologiczne.

- Oferowane przez nas kalendarze ekologiczne są prawie w 100 procentach wykonane z recyklingu – wyjaśnia Marzena Paluchowska. - Jedyny element nieekologiczny to pasek z okienkiem. Cała reszta jest całkowicie biodegradowalna.

Tysiące gadżetów w jednym miejscu

To hasło reklamujące agencję Mega Media ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Kiedy, na potrzeby artykułu, próbujemy streścić gadżetowy asortyment tu oferowany wydaje się to niemożliwe.

Wystarczy wymienić kilka działów, gdzie każdy jest podzielony na podkategorie a w każdej nawet kilkaset produktów. Znajdziemy tu między innymi:

  • artykuły biurowe,
  • sportowe,
  • zabawki,
  • ceramikę,
  • odzież,
  • zestawy piśmienne.

Nie bez znaczenia jest fakt, że większość produktów można zamówić on-line w sklepie internetowym

Specjaliści od marketingu

Chociaż głównym profilem działalności Mega Media są gadżety, to w sprawach marketingowych można w agencji załatwić wszystko.

- Często bywa tak, że klient trafia do nas po gadżety lub wizytówki, a w trakcie rozmowy wychodzą też inne jego potrzeby, np. reklama w mediach, oklejenie samochodu, czy wydruki wielkoformatowe – mówi Marzena Paluchowska. - My proponujemy odpowiednią dla niego strategię, pokazujemy ścieżkę, dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę marketingową.

 

Mega-Media Marzena Paluchowska

Świecie ul. Sienkiewicza 3 (parter Hali Widowiskowo - Sportowej)
www.mega-media.com.pl

www.facebook.com/megamedianci
tel. 516 033 400

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JarekJarek

4 0

Czy można u Was na miejscu kupić jakieś gadżety? 12:04, 01.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mega MediaMega Media

0 0

Na miejscu mamy tysiące wzorów gadżetów a zamówienia bez znakowania realizujemy w 2 dni.
07:33, 07.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%