Zamknij

Masz samochód ciężarowy, ale nie zawsze pracę? SKAT Transport czeka na ciebie

13:15, 14.02.2018 | materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj

Charakterystyczne, pomarańczowe samochody z logo SKAT Transport można zauważyć na terenie całej Europy. Firma cały czas się rozwija. Zaprasza do współpracy kierowców i przewoźników drogowych posiadających ciągniki z plandekami.

Trudno w to uwierzyć, że na początku swojej działalności firma miała profil handlowo-produkcyjny, by po ponad dwudziestu latach zajmować jedne z czołowych miejsc wśród operatorów transportowo-logistycznych. Jednak właśnie te początki powstania firmy dają przewagę w dokładnym rozumieniu potrzeb zleceniodawców Grupy SKAT, które stanowią obecnie największe koncerny produkcyjne Europy.

Celem SKAT Transport jest dostarczanie nowoczesnych, zorientowanych na klienta rozwiązań branży TSL. Oferowany Klientom transport, spedycja i logistyka obsługują  w dużej mierze ładunki całopojazdowe (FTL) dla branży papierniczej, drzewnej, automotive, stalowej, tworzyw sztucznych i budowlanej.

- Skutecznie działamy w również w takich gałęziach jak transport drobnicowy, expressowy, małogabarytowy, rezerwacje przepraw promowych w całej Europie oraz ubezpieczenia dla branży transportowej – informuje Anna Arendt, dyrektor Oddziału SKAT Transport w Świeciu.

Rozumiemy potrzeby przewoźników

SKAT Transport posiada własny tabor, dlatego współpracując z przewoźnikami dokładnie rozumie ich potrzeby. Każdy pojazd otrzymuje wówczas swojego opiekuna/spedytora, który dba o ciągłość załadunków, pomaga i doradza w zakresie optymalizowania wykonania transportu na nasze zlecenie. Bezwzględnie przestrzega czasu pracy kierowców oraz elastycznie podchodzi do preferowanych kierunków i załadunków każdego auta swojego podwykonawcy.

SKAT Transport jest również znany z terminowych płatności, dlatego co roku międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Creditreforme weryfikuje zdolność płatniczą firmy i obecnie ta zdolność wciąż jest oceniana na najwyższym możliwym poziomie.

Jak najmniej pustych kilometrów

Doświadczeni spedytorzy odpowiednio dobierają załadunki aby pojazd przynosił maksymalne przychody swojemu właścicielowi. Różnorodność ładunków oraz duża ilość obsługiwanych klientów Grupy SKAT, pozwala na szybkie załadunki w całej Europie, dzięki czemu ilość pustych kilometrów jest znikoma, a opłata za puste przebiegi jest również uzgadniana. - Współpracujemy z największymi producentami z regionu świeckiego dlatego serdecznie zapraszamy naszych lokalnych przewoźników – mówi dyrektor Anna Arendt.

Baza transportowa SKAT w Rzepinie oferuje również tankowanie na preferencyjnych warunkach.

Jakie jeszcze korzyści mają przewoźnicy współpracujące z firmą SKAT?

Podwykonawcy SKAT, mogą liczyć również na najlepsze oferty na rynku w zakresie ubezpieczeń środków transportu, OC przewoźnika drogowego, ubezpieczeń zdrowotnych dla kierowców za granicą jak również wszelkiego rodzaju ubezpieczeń w życiu prywatnym. Dlaczego najlepsze?

- Dlatego, że nasze 27-letnie doświadczenie i własny tabor, na którym sprawdziliśmy już wszystko, dają nam pewność, że polecane przez nas polisy będą najbardziej efektywne w prowadzeniu działalności transportowej, że uchronią nas i naszych kontrahentów od ewentualnych problemów – wyjaśnia dyrektor Anna Arendt.

Dodatkowo SKAT jest właścicielem portalu PromySkat.pl – lidera w sprzedaży przepraw promowych dla pojazdów ciężarowych w całej Europie, a więc oferuje najlepsze ceny na bilety promowe, co oznacza mniejsze koszty transportu oraz gwarantowane miejsca na promach.

Przewoźnicy mogą liczyć na pomoc prawną, doradztwo przy rozliczeniu czasu pracy oraz płacy minimalnej.

Jeszcze jakieś atuty współpracy?

- Owszem. Obecnie w Europie wzrasta transport surowców wtórnych takich jak makulatura, odpady tekstylne – wylicza dyrektor oddziału. - W tym przypadku mamy możliwość wyrobienia dla naszych partnerów odpowiednich zezwoleń na poszczególne kraje oraz rodzaje ładunków.

Kolejnym atutem jest świetny kontakt firmy z przewoźnikami. SKAT nie tylko posiada wszelkiego rodzaju środki komunikacji, ale liczą się też kontakty osobiste - oddział firmy znajduje się tutaj w Świeciu. - Zapraszamy do nas na spotkanie albo zaproście nas do siebie. Chętnie odwiedzimy Państwa, aby omówić nasza współpracę – zachęca przedstawiciel SKAT.

A jeżeli chcesz zostać kierowcą jednej z najnowocześniejszych flot w Europie to też zapraszamy, bo wkrótce odbieramy partię nowych ciągników i naczep. Co ważne dla mieszkańców naszego regionu, w rejonie Świecia mamy codziennie załadunki i rozładunki. A jeżeli pasjonuje Cię praca dobrze płatnego Spedytora – nasz oddział jest w Twoim zasięgu!

Firma społecznie odpowiedzialna

SKAT to więcej niż biznes. To również aktywna działalność społeczna. Wspiera różnego rodzaju akcje społeczne, ale też sama je inicjuje. - W zeszłym roku, wspólnie z Towarzystwem Miłośników Ziemi Świeckiej i Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu, przeprowadziliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla dzieci z powiatu świeckiego oraz zrobiliśmy kilka wystaw fotografii podróżniczej – informuje Anna Arendt.

Zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected] lub telefonicznego + 48 663 500 040

Więcej informacji na www.skat.com.pl.

(materiał partnera)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone