Zamknij
REKLAMA

Targi Budowlane 2020: materiały, technologie, najnowsze trendy

08:31, 06.02.2020 | Krzysztof Nowicki
REKLAMA
Skomentuj
Ubiegłoroczna edycja targów. Fot. Krzysztof Nowicki

Już 29 lutego kolejna odsłona Świeckich Targów Remontowo-Budowlanych "Gresta-Bud 2020". Tegoroczną nowością będą prezentacje, omawiające najnowocześniejsze trendy w budownictwie, stawiające na innowacyjność i obniżanie kosztów utrzymania budynków. 

Trzecia edycja targów „Gresta-Bud” odbędzie się 29. lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu. Organizatorami podobnie, jak w przypadku dwóch pierwszych edycji będą: Hurtownia Budowlana Gresta oraz spółka Vistula-Park Świecie. Poprzednie imprezy zgromadziły liczne grono zarówno wystawców, jak i odwiedzających. W tym roku organizatorzy postanowili wzbogacić imprezę o prezentacje wystawców.

- Stwierdziliśmy, że nie będą one miały formuły paneli dyskusyjnych, ale bardziej prezentacji z możliwością zadawania pytań i prowadzenia późniejszych rozmów w kuluarach z poszczególnymi wystawcami – mówi Tomasz Keller, Prezes Vistula-Park Świecie Sp. z o.o. – Nie będzie to absolutnie zakłócać przestrzeni wystawienniczej, ponieważ prezentacje będą się odbywać na dolnym holu, po to również, aby przyciągnąć uwagę osób wchodzących do hali – dodaje prezes.

Na krótko przed targami zostanie opublikowany dokładny harmonogram prezentacji, ale już wiadomo, że wiodącą tematyką będą innowacje w budownictwie oraz obniżanie kosztów energii.

- Mamy już kilka opracowanych tematów. Firma Galeco zaprezentuje nowoczesną technologię odwadniania dachu. Znany producent materiałów budowlanych, Wienerberger będzie miał wykład o nazwie: „Budujemy zdrowy klimat”, gdzie pokaże innowacyjne metody murowania na sucho. Ponadto tematem wiodącym będzie oczywiście bardzo popularna teraz fotowoltaika – mówi Grzegorz Fetter, jeden z właścicieli Hurtowni Budowlanej Gresta, główny organizator targów.

Na liście bloków prezentacji, znalazły się również takie tematy, jak:

  • „Nowoczesne trendy w aranżacji łazienek i salonów” – firma Saturn   
  • „Zaprojektuj energooszczędne oświetlenie Twojego domu” – Kaczmarek Electric
  • „Innowacja, termomodernizacja, fotowoltaika – przemyślana i świadoma inwestycja dziś to wygodne i bezpieczne jutro” – Lumifil Complex
  • „Prezentacja odnawialnych źródeł energii – pompy ciepła, fotowoltaika, dom bez opłat” – Monter, EKO-DOM,

Organizatorzy zastrzegają, że lista prezentacji może jeszcze ulec zmianie. Nadal można również zgłaszać się na targi w charakterze wystawcy. Kontakt do organizatora: 501 570 904.
Wstęp na targi dla zwiedzających jest oczywiście bezpłatny. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Świecia, Krzysztof Kułakowski.

[ZT]6200[/ZT]

 

(Krzysztof Nowicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone