Zamknij

Świecie znowu w czołówce

09:00, 17.06.2021 | Z.N
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 12.06.2021r. we Wieruszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Centralnej PFKK. W zawodach wzięło udział 120 zawodników z 23 klubów. Mistrzostwa odbyły się w dwóch konkurencjach: kata i kumite knock-down kyokushin karate. Konkurencja kata odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, w których wzięło udział 53 zawodników. Konkurencja kumite odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe, w których wzięło udział 102 zawodników.

Nasz klub reprezentowały 4 osoby. Opiekunem zawodników był sensei Jakub Kunkel. W opiece nad zawodnikami pomagał również Mariusz Jurczykowski.

Wyniki indywidualne:

  • Julia Jurczykowska - I miejsce w kata dziewcząt U12
  • Roxana Szyndler - I miejsce kumite U12 dziewcząt minus 40 kg
  • Olgierd Olesiński - II miejsce kumite U12 chłopców minus 43 kg
  • Karolina Stożek - II miejsce kumite U16 dziewcząt plus 55 kg

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !

karateswiecie.pl

Trzeba dodać, że świecianie mają coraz więcej powodów do dumy! Zawodnicy ze Szkoły Kyokushin Karate w Świeciu coraz częściej osiągają wysokie wyniki w zawodach różnej rangi. Wszyscy trzymamy kciuki, że na kolejnych zawodach nasi reprezentanci zajdą tak samo wysoko a nawet wyżej. Mocno kibicujemy zawodnikom. 

Dodatkowo szykuje się ważne wydarzenie na jesień tego roku - mianowicie, Szkoła  Kyokushin Karate w Świeciu prowadzi przygotowania do organizacji mistrzostw województwa.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%