Zamknij

24-godzinny maraton dla WOŚP

10:10, 03.01.2022 | .
Skomentuj Fot. Pexels
REKLAMA

Trwają przygotowania do jubileuszowego, XXX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Park Wodny wspólne granie zacznie już 29 stycznia.

- Zapraszamy na 24-godzinny maraton pływacki - mówi Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu. - Startujemy o godzinie 10:00 w sobotę, kończymy o godzinie 10:00 w niedzielę. Ważne jest dla nas zachowanie tempa, chcemy, aby każda godzina maratonu była obsadzona.

 Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wrzucenie minimum 20 złotych do orkiestrowej puszki. Uczestnicy dostaną od organizatora tradycyjne serduszko i baton regeneracyjny.

 Szczegółowe informacje i zgłoszenia: http://www.parkwodnyswiecie.com/aktualnosci/maraton-dla-orkiestry/

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

OnaOna

0 0

Może na początek zamiast coś organizować powiedzą jakim prawem wliczają dzieci nie zaszczepione w limity to jak takie coś robią to od nowego roku powinny być wstrzymane nauki pływania dzieci nie zaszczepionych bo są wliczane w limit i żadne inne dziecko nie wejdzie bo będzie dużo nie zaszczepionych się uczyć pływać szkoły też wstrzymać by rodziny z dziećmi mogły wchodzić a nie każą wejść rodzicą a dzieci zostawiać w poczekalni jaki pseudo kierownik to wymyślił. 15:15, 09.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%