Zamknij

Burmistrz nagrodził sportowców, trenerów i działaczy

10:52, 10.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Burmistrz Świecia przyznał nagrody finansowe 83 sportowcom i działaczom.

Ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem, zrezygnowano z uroczystości, podczas której wręczano nagrody. Każdy odbierał je indywidualnie w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Wśród nagrodzonych są zarówno sportowcy reprezentujący kluby ze Świecia, jak i ci, którzy tu mieszkają, ale występują w barwach klubów z innych miejscowości.

Sportowcy

Zapasy – Wisła Świecie

  • Sebastian Bąk
  • Remigiusz Waśkowski
  • Hubert Dalak
  • Antoni Preś
  • Natalia Radzio
  • Martyna Radzio
  • Kamila Słomska
  • Daria Pyżewska
  • Bianka Pyżewska
  • Islam Bersanukaev
  • Jakub Kiełpiński
  • Kacper Kiełpiński
  • Rafał Kiełpiński
  • Jakub Witkowski
  • Piotr Szreder
  • Marta Mańkowska
  • Nicole Sikorska
  • Marta Spichalska
  • Jakub Cumbrowski

Zapasy – Suples Lniano

  • Maciej Dallige
  • Zapasy – Bloczek Team Pelplin
  • Szymon Wróbel

Boks – Wda Świecie

  • Oliwia Czerwińska
  • Karolina Ampulska
  • Klaudia Dudzińska
  • Dominik Krystkowiak
  • Jan Fierek
  • Bartosz Zieliński
  • Jakub Słomiński
  • Patrycja Kuc

Piłka nożna – Wda Świecie

  • Mateusz Sikorski
  • Oskar Kubiak
  • Mateusz Antoszczuk
  • Bartosz Kottas
  • Jakub Ryczkowski
  • Szymon Kozłowski
  • Wiktor Majer
  • Oskar Wysocki
  • Karol Ossowski
  • Filip Święcicki
  • Kacper Lubczyński
  • Mateusz Zieliński

Siatkówka – Joker Świecie

  • Aleksandra Drażdżewska
  • Kornelia Drosdowska
  • Weronika Trybuła
  • Wiktoria Szewczyk
  • Weronika Herman
  • Julia Osiewicz
  • Joanna Markowska
  • Julia Figura
  • Weronika Tomasik
  • Oliwia Golińska
  • Melania Walendziak

Siatkówka – Wieżyca Politechnika Gdańska Stężyca

  • Maja Malinowska
  • Siatkówka plażowa
  • Tomasz Wołoszuk

Lekkoatletyka – Wda Świecie

  • Aleksandra Piotrowska
  • Igor Sierpniewski
  • Maciej Sadowczyk
  • Krzysztof Sworowski

 Lekkoatletyka – Duo-Set Świecie

  • Jakub Saldat
  • Natalia Jasińska
  • Szachy – Gambit Świecie
  • Fabian Spionkowski

Karate WKF – Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi

  • Iga Daszkiewicz
  • Aniela Dzedzej

Karate kyokushin – Szkoła Kyokushin Karate Świecie

  • Karolina Stożek
  • Roxana Szyndler
  • Warcaby – SIN Razem
  • Dominik Rubaj
  • Maksymilian Rubaj

Kolarstwo – Stal Grudziądz

  • Kamil Zieliński
  • Damian Kwiatkowski

Kolarstwo (bez klubu)

  • Edyta Jakubowska-Olech

Gimnastyka sportowa – Zawisza Bydgoszcz

  • Jakub Jakubowski
  • Roksana Stachnik

Żeglarstwo – Yacht Club Morski Columbus w Świeciu

  • Hubert Pieniążek

Trenerzy

Waldemar Wysocki –  lekkoatletyka, Duo-Set Świecie

  • Jagoda Karge, Artur Bojanowski, Leszek Piotrowski, Paweł Grześk, Artur Chlewiński – boks, Wda Świecie
  • Grzegorz Sikorski, Klaudiusz Sikorski – zapasy, Wisła Świecie
  • Agnieszka Szewczyk – siatkówka, Joker Świecie
  • Damian Ejankowski, Karol Maliszewski – piłka nożna, Wda Świecie
  • Julia Pliszka, Paweł Wawrzyniak – lekkoatletyka, Wda ŚwieciePrzemysław Kuchnio – szachy, Gambit Świecie
  • Jakub Kunkel – Szkoła Kyokushin Karate Świecie

Działacze

  • Roman Więckowski, Jarosław Czapiewski – Miejsko-Gminny Szkolny Związek Sportowy w Świeciu
  • Jarosław Rządkowski – LZS Świecie
  • Mirosław Gończ – Wda Świecie
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MalaMala

0 0

Trener piłki K.M nagroda za co za niszczenie dziecięcych marzeń 17:55, 10.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%