Zamknij

Liczył się szczytny cel!

10.00, 14.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

10 sierpnia 2022r. na stadionie Wdy, funkcjonariusze z Komendy ze Świecia oraz podległych posterunków wzięli udział w biegu charytatywnym, którego celem jest propagowanie sportowej rywalizacji.

Wczoraj na stadionie Wdy w Świeciu  odbył się bieg charytatywny, którego celem było propagowanie sportowej rywalizacji oraz wsparcie Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zgodnie z regulaminem przedsięwzięcia, każdy uczestnik, chcący wspomóc Fundację, zobowiązany jest do pokonania dowolnego dystansu w czasie minimum 25 minut (bieg, nordic walking, chód) w dowolnym miejscu

Wpisowe uzyskane z biegu zostanie przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Ideą jest pokonanie dystansu w 25 minut i wpłata minimum 25 zł. Miejsce , trasa i odległość jaka tego dnia była pokonana to wszystko było bez znaczenia. – najważniejsza tego dnia była dobra zabawa i chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom policjantów. W tak szczytnym celu nie mogło zabraknąć policjantów z świeckiej komendy oraz podległych posterunków, którzy postanowili również wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%