Zamknij
REKLAMA

Turnej karate w Kwidzynie - zobaczcie wyniki!

19.00, 23.10.2022 . Aktualizacja: 07.00, 24.10.2022
Skomentuj
REKLAMA

15.10.2022 w Kwidzynie W Szkole Społecznej odbyły się po raz kolejny zawody sportowe : ”DRUŻYNOWY TURNIEJ KARATE KWIDZYN 2022” z udziałem 5 klubów z regionu Pomorza.

Turniej karate przeprowadzono dla zawodników w wieku 5-16 lat w 13 konkurencjach sportowych kata - indywidualnych pokazów technik karate i kumite -walce . Wśród zgłoszonych 69 zawodników była liczna 18 osobowa ekipa świecka, część uczestników stanowili najmłodsi i początkujący zawodnicy dyscypliny karate shorin-ryu.

[FOTORELACJA]3433[/FOTORELACJA]

Rywalizacja była wyrównana i intensywna, emocje udzieliły się też pozostałym uczestnikom konkurencji, którzy przeżywali występy swoich klubowych kolegów reagując spontanicznie i żywiołowo na otrzymane oceny i miejsca. Świecka ekipa zaprezentowała się dobrze zdobywając 4x1 i 1x2 miejsca medalowe.

Swoje pierwsze starty sportowe w konkurencjach pokazów karate wykonali najmłodsi  i początkujący adepci tego sportu walki. Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, puchary dyplomy, słodycze, dofinansowania w starcie udzielił UG w Świeciu.

Tabela wyników zawodników ze świeckiej ekipy: 

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył KWIDZYN przed Świeciem, Grudziądzem, Rakowcem, Bydgoszczą.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%