REKLAMA

Nasi policjanci czwarty raz mistrzami Polski w tenisie stołowym

12:19, 12.05.2017 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
Nadesłane

Reprezentacja naszego wojewódzztwa, której większość to policjanci ze świeckiej komendy, zwyciężyła w V Otwartych Mistrzostwach Polski Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) w tenisie stołowym.

W zawodach drużynowych wystąpiło 13 drużyn reprezentujący różne regiony Polski. W tym roku prócz polskich drużyn w zawodach udział wzięła reprezentacja z Cypru. Drużyna IPA Bydgoszcz wystąpiła w składzie:

  • asp. szt. Maciej Rakowicz (KPP w Świeciu),
  • asp. szt. Jacek Lutowski (KPP w Świeciu),
  • st. sierż. Artur Kowal (KMP w Bydgoszczy).

Bez porażki w grupie, w ćwierćfinale  drużyna IPA spotkała się z reprezentacją Region IPA Radom i wygrała cały pojedynek 3:0. W półfinale IPA Bydgoszcz pokonała drużynę Region IPA Nowy Sącz 3:1.

W finale drużynowym Mistrzostw Polski, po bardzo zaciętym pojedynku, drużyna Regionalnej dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu musiała uznać wyższość drużyny z Bydgoszczy, przegrywając całe spotkanie.

Triumfatorem turnieju indywidualnego został st. sierż. Artur Kowal, reprezentujący IPA Bydgoszcz. Tuż za nim uplasował się asp. szt. Maciej Rakowicz – Kierownik Posterunku Policji w Bukowcu. Cały turniej stał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

(E.D)
REKLAMA

Komentarze (1)

MariolaMariola

3 0

Gratulacje za sukces sportowy a także za zgrabne łydki co doskonale widać na zdjęciu.
Sądzę, że niejedna panna mogłaby pozazdrościć. 21:24, 17.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018