Zamknij

Sukces Koła Strzeleckiego LOK LEŚNI. Przywieźli złoto i srebro

12:18, 18.05.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W sobotę 11 maja drużyna strzelecka z Koła Strzeleckiego LOK „LEŚNI” reprezentowała Świecie podczas prestiżowych zawodów na strzelnicy w Prabutach w województwie pomorskim.

Na turniej przybyło kilkudziesięciu strzelców z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Rywalizacja odbyła się w 4 konkurencjach: pistolet sportowy na dystansie 25 m, karabin szturmowy (karabin wojskowy i sportowy samopowtarzalny bez możliwości strzelania seriami) na dystansie 100 m, karabin snajperski na dystansie 100 m, strzelba dynamiczna typu „pompka”. Naszą drużynę reprezentowało 4 strzelców: Aleksandra Podgórska, Marek Moś, Tomasz Zawadziński i Robert Wojciechowski. Świecka ekipa zdecydowanie wyróżniła się na tle innych, co podkreślili organizatorzy podczas wręczania medali. Nasi strzelcy zdobyli:

- Aleksandra Podgórska złoto w konkurencji pistolet sportowy,

- Robert Wojciechowski srebro w konkurencji karabin szturmowy, IV miejsce w konkurencji strzelba dynamiczna i IV miejsce w konkurencji karabin snajperski,

- Marek Moś IV miejsce w konkurencji pistolet sportowy,

- Tomasz Zawadziński zaistniał w pierwszej dziesiątce strzelając z wszystkich rodzajów broni.

Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Prabut, Miejski Zarząd Ligi Obrony Kraju w Prabutach oraz Kwidzyńskie Stowarzyszenie Kolekcjonersko Sportowe GWARD.

REKLAMA
(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone