Zamknij
REKLAMA

Jeszcze są wejściówki na recital Marcina „Yacha” Jaskulskiego

11:47, 27.10.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

30 października w sali widowiskowej OKSiR wystąpi pochodzący ze Świecia Marcin „Jach” Jaskulski, któremu na scenie towarzyszyć będą przyjaciele: Wojciech „Fazi” Radtke (gitara) oraz Marcin Ziemka (fortepian, cajon). W programie koncertu usłyszymy zarówno autorskie kompozycje, jak i „evergreeny”. Odbierz darmową wejściówkę.

Marcin Jaskulski - wokalista, autor tekstów, kompozytor urodzony i wywodzący się ze Świecia. Ściśle związany z „rockowym światkiem” Świecia od początku lat 90 do momentu swojej emigracji na Wyspy Brytyjskie w 2006 roku. Debiutował w 1993 roku w świeckim zespole „Morou”. W późniejszym okresie udzielał się w „Sunflowers” i „Latającym Moście". Z tym drugim zespołem odbył niezliczoną ilość koncertów po całej Polsce i poza granicą. Zdobył wiele nagród jako wokalista, autor tekstów.

Największym sukcesem zespołu „Latający Most” było zdobycie pierwszej nagrody na festiwalu FAMA w Świnoujściu w 2000 roku. Pozostałe projekty muzyczne współtworzone przez Marcina: „Bakielit”, „Tribute to STP”, „Kokos, „Mafaja” oraz ostatnie: „Qasbah” i „Loopto”. Muzyk jest w trakcie nagrywania swojego solowego albumu.

  • 30.10.2020 (piątek), godz. 19:00 - 20:30
  • sala widowiskowej OKSiR, Wojska Polskiego 139, Świecie, 86-100
  • wstęp bezpłatny, obowiązują wejściówki - do pobrania w Punkcie Informacji OKSiR od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00.
(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%