Zamknij

Warsztaty Nowego Cyrku - naucz się nowych sztuczek!

10:45, 15.07.2021 | Z.N
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy młodzież i dorosłych (13+) do udziału w Warsztatach Nowego Cyrku. Warsztaty organizowane są w ramach programu Żyj Kulturą w 4 turach (maksymalnie 8 osób w grupie), w godz. 11:00-14:00.

  • I grupa: 3-5 sierpnia 2021
  • II grupa: 6-8 sierpnia 2021
  • III grupa: 9-11 sierpnia 2021
  • IV grupa: 12-14 sierpnia 2021

Zapisy na warsztaty prowadzi Oliwia Kwiecień: tel. 784 990 320 (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).

Uczestnicy warsztatów zapoznają się ze sztukami nowocyrkowymi, m.in. żonglerką, modelowaniem balonów, diabolo, chodzeniem na szczudłach. Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą rozpocząć przygodę ze sztukami cyrkowymi - doświadczenie nie jest wymagane. Zajęcia prowadzone będą na terenie Amfiteatru w Świeciu.

Instruktorzy:

  • Marcin Krzywański- artysta cyrkowy, performer, busker, scenarzysta i wykonawca spektakli cyrkowych 5 lat doświadczenia na scenie, głównie w pokazach fireshow i variete Założyciel i występujący w grupach artystycznych Teatr Ognia "TARO" oraz "GOKO Fireshow" Stale współpracujący z firmą "Mosaic-Cyrkowe Atrakcje" w charakterze artysty scenicznego, konferansjera oraz instruktora sztuk nowocyrkowych (jak np. żonglerka, szczudlarstwo, manipulacje poi, diabolo) Działający z zasadami Pedagogiki Cyrku tj. aktywizacji ruchowej i rozwoju poprzez naukę umiejętności cyrkowych, będących atrakcyjną formą aktywności fizycznej.
  • Oliwia Kwiecień - instruktorka i animatorka, opiekunka dzieci i młodzieży podczas warsztatów organizowanych przez Alternatywną Pracownię Kultury, instruktorka sztuk nowocyrkowych z umiejętnościami takimi jak: żonglerka, szczudlarstwo, manipulacja poi i talerzami.

Program Żyj Kulturą realizowany jest przez OKSiR w Świeciu. Partnerem programu jest Mondi Świecie S.A. Inicjatorem projektu jest Patryk Rybus.

(Z.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%