Zamknij

Z dzieckiem do teatru - spektakl + warsztaty

09:00, 31.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Z dzieckiem do teatru czyli warsztaty dla dzieci podczas spektaklu! Teatr Horzycy zaprasza dorosłych na spektakl, a dzieci na warsztaty artystyczne. Od stycznia toruńska scena rusza z akcją „Z dzieckiem do teatru”. Jest to oferta dla rodziców, którzy mają trudności ze znalezieniem opieki dla dziecka na czas ich nieobecności.

W trakcie jednego spektaklu w miesiącu Horzyca zaproponuje warsztaty plastyczno-teatralne dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Podczas gdy dorośli będą ogląda przedstawienie, najmłodsi wesoło i twórczo spędzą czas pod profesjonalną opieką.

Pierwsze warsztaty odbędą się w niedzielę 9 stycznia o godz. 17.00 podczas najnowszego spektaklu Teatru Horzycy, czyli „Barei wieczorową porą” w reżyserii Łukasza Czuja. To komedia muzyczna z orkiestrą na żywo inspirowana filmami Stanisława Barei.

Warsztaty zaplanowano na cały czas trwania spektaklu, a prowadzić je będą doświadczone animatorki, pedagodzy oraz artystów. Tematem warsztatów będzie przede wszystkim teatr, ale prowadzący zajęcia będą inspirować się także przypadającymi akurat okazjami czy porami roku.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarezerwować bądź kupić w Biurze Obsługi Widzów lub kasie teatru bilety na spektakl „Bareja wieczorową porą” oraz bilet(y) na warsztaty dla dziecka. Uwaga, dla rodziców, którzy chcą zapisać dzieci na warsztaty, jest przeznaczona specjalna pula biletów na przedstawienie! Także nie należy zrażać się wyprzedanymi miejscami na ten termin. Cena biletu na warsztaty to 15 zł.

Biuro Obsługi Widzów(pn.-pt. 9:00-16:00)tel. 56 622 55 97

Kasa Teatru(pon.-pt. 10:00-14:00 i 15:00-19:00; niedz. 15:00-19:00)tel. 56 622 30 70.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%