Zamknij
REKLAMA

Przed nami Tydzień Bibliotek w MBP w Świeciu - zobacz program

10:20, 08.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Na początek Tygodnia Bibliotek, w poniedziałek 9 maja, zapraszamy na  godz. 16 na wykład prof. Marii Pająkowskiej-Kensik, która opowie nam  co nie co o Kociewiu. Warto przyjść i posłuchać czym to Kociewie jest, bo nawet jeśli go nie kochasz, to warto je poznać.

Prelekcję osłodzą Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Jeżewa  regionalnymi przysmakami.

W środę od rana biblioteka będzie pełna uczniów, ponieważ zaprosiliśmy świeckie szkoły podstawowe do uczestniczenia w prelekcji pracowników Wdeckiego Parku Krajobrazowego pt. "Na tropach przyrody WPK". Ze względu na zainteresowanie szkół, odbędą się dwa wykłady tego dnia. Wydarzenia te realizowane będą w ramach dofinansowania ze Starostwa Powiatowego w Świeciu.

W czwartek, 12 maja o godz. 17 zapraszamy na warsztaty tworzenia wisiorków z naturalnych kamieni. Jedyne co uczestnik musi wziąć ze sobą to kreatywność, dobry nastrój i szczyptę cierpliwości - całą resztę zapewni biblioteka. Na zajęcia trwają zapisy pod nr: 52 333 48 14.

Tydzień Bibliotek zakończymy w piątek, 13 maja, spotkaniem z autorką trzech książek - Magdaleną Stykałą z Bukowca. Będzie to okazja do posłuchania opowieści Pani Magdaleny o procesie tworzenia powieści i sposobów na szukanie materiałów źródłowych. Wydarzenie rozpocznie się o 17 i połączone będzie z promocją najnowszej książki pt. "Legia cudzoziemska damskim okiem, czyli pomarańcze na Antarktydzie".
Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie Tygodnia Bibliotek 2022.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

lolololo

1 0

A niedaleko w Lnianie spotkanie z bardzo interesującym podróżnikiem, polecam się zapoznać http://www.lniano.naszabiblioteka.com/n,zapraszamy-na-spotkanie-z-podroznikiem-arkadym-pawlem-fidlerem-13-maja-br 13:18, 12.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%