Zamknij
REKLAMA

Konkurs Grantowy Cyfrowa Gmina

07:59, 20.10.2021 | Z.N
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Osie informuje, że ruszył nabór do Konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina -Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju   cyfrowym –„Granty PPGR”, mający na celu wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Grant skierowany jest  do osób  zamieszkujących w miejscowości, w której funkcjonowało niegdyś zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej i będących członkiem rodziny (krewnym w linii prostej, tj. rodzicie, dziadkowie, pradziadkowie/opiekunem prawnym), który był zatrudniony niegdyś w zlikwidowanych państwowych przedsiębiorstwach gospodarki rolnej.

Gmina Osie może uzyskać dofinansowanie w wysokości iloczynu ilości dzieci z rodzin po PPGR i maksymalnej stawki za jednostkę komputera określoną w dokumentacji konkursowej tj. 3 500 PLN za jednostkę stacjonarną lub laptopa oraz 1 500 PLN na zakup tabletu.

Zgodnie z regulaminem konkursu grantowego Gmina Osie, aby mogła skorzystać z grantu musi zebrać oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych oraz uczniów szkoły średniej, którzy osiągnęli pełnoletność, na podstawie których zostanie sporządzony wniosek.

W związku z powyższym osoby, które chcą przystąpić do konkursu muszą złożyć stosowne oświadczenie w terminie do 15 października 2021 r.w sekretariacie Urzędu Gminy Osie

Pliki do pobrania :

(Z.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%