Zamknij
REKLAMA

W tym roku będzie nowe ogrodzenie wokół cmentarza w Drzycimiu

16:02, 21.03.2021 | Z.N
Skomentuj
REKLAMA

Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Matki Boskiej Pocieszenia w Drzycimiu otrzymała dofinansowanie do zadania pn. “Remont ogrodzenia kościoła pw. Matki Boskiej Pocieszenia w Drzycimiu i cmentarza przykościelnego”, w ramach poddziałania 19.2  “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Przedmiotem naboru były operacje realizowane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”, zgodnie z

  • Celem głównym „Wzmocnienie rozwoju społeczno – gospodarczego obszaru LGD do końca 2023 roku”
  • Celem szczegółowym „Podnoszenie atrakcyjności obszaru LGD poprzez rozwój infrastruktury turystycznej/rekreacyjnej/kulturalnej, zachowanie dziedzictwa lokalnego i jego promocję do końca 2023 roku”,
  • Przedsięwzięciem „Rozpoznawalny obszar LGD – EFRROW”.

 

 W ramach zadania zostaną wykonane prace polegające na rozbiórce starego ogrodzenia, wykonaniu podbudowy na nowe murki oraz słupki i metalowe przęsła. Jeszcze w tym roku zadanie zostanie zrealizowane przy dofinansowaniu w kwocie 59 999,00 zł.

Gmina Drzycim oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Drzycimiu zobowiązały  się do promocji operacji na swojej stronie internetowej.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%