Zamknij

Nie żyje policjantka z Tucholi. Wicemistrzyni świata przegrała z rakiem

19:32, 18.01.2018 | i
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Archiwum Policji

Zmarła Kinga Kęsik (wcześniej Kinga Szweda),  tucholska policjantka, utytułowana sportsmenka, wicemistrzyni świata w fitness.

Rok 2014 był jednym wielkim pasmem zawodowych i sportowych sukcesów lubianej i bardzo cenionej tucholskiej policjantki Kingi Kęsik (wtedy Kingi Szwedy). Popularność przyniósł jej tytuł mistrzyni Europy i wicemistrzyni świata w fitness sylwetkowym. W Tucholi cieszyła się znakomitą opinią.  Była cenioną policjantką tucholskiej Komendy Powiatowej Policji.

Dramatyczna wiadomość nadeszła niespodziewanie. Pod koniec 2016 roku zdiagnozowano u niej nowotwór. Leczyła się w kraju i za granicą. Z pomocą dzielnej policjantce ruszyło wielu ludzi dobrej woli. Smutna wiadomość nadeszła 15 stycznia. Policjantka z Tucholi przegrała walkę z rakiem.

(i)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone