Zamknij
REKLAMA

Co robiły policjantki na obozie konnym w Krąplewicach?

21:57, 08.07.2019 | E.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”, mł. asp. Julia Świerczyńska razem z sierż. szt. Angeliką Ejankowską-Makuch zorganizowały pogadankę z dziećmi wypoczywającymi na obozie konnym w Krąplewicach w gminie Jeżewo. Oprócz rozmów o bezpieczeństwie był też czas na pytania i zabawę.

Na obozie konnym w Krąplewicach wypoczywają dzieci z powiatu świeckiego. Mł. asp. Julia Świerczyńska wspólnie z Angeliką Ejankowską-Makuch zorganizowały dla obozowiczów wakacyjne spotkanie. Tematem wiodącym było bezpieczeństwo na drodze, w domu, na placu zabaw, podczas kąpieli oraz w lesie. Mundurowe radziły dzieciom, jak reagować w sytuacjach zagrożenia oraz do kogo zwrócić się o pomoc, szczególnie w kontaktach z osobami obcymi. Tego typu spotkania mają służyć temu, aby dzieci wiedziały jak bezpiecznie się bawić, a zarazem bezpiecznie wypoczywać podczas wakacji.

Oprócz rozmów i szeregu pytań, obozowicze mieli też czas na wspólna zabawę. Poznali podstawowe wyposażenie policjanta pełniącego służbę oraz działanie alkogogli podczas pokonywania toru przeszkód.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone