Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki dekorowały posterunkową choinkę

13:32, 18.12.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy wspólnie z miejscowymi przedszkolakami dekorowali choinkę postawioną w posterunku policji w Bukowcu. Policjant opowiedział dzieciom o bezpieczeństwie zimą, a dzieci zasypały go pytaniami o pracy policjantów.

Wczoraj (17.12.2019) grupka przedszkolaków z Bukowca  odwiedziła posterunek policji i wspólnie z dzielnicowym sierż.szt. Krystianem Marczakiem udekorowali choinkę. Podczas spotkania policjant omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego a także szczególnie ważne w terenach wiejskich- aby pamiętały o noszeniu elementów odblaskowych po zmroku.

Przedszkolaki miały tez możliwość zwiedzenia posterunku, dzielnicowy opowiedział o swojej pracy a także zademonstrował sposób działania komunikacji z dyżurnym poprzez radiostację- co wywołało wśród dzieci szczególne poruszenie.

W ramach akcji profilaktycznej „Świeć przykładem” uczestnicy spotkania otrzymali od policjantów odblaski.

- Bezpieczeństwo naszych dzieci, to wspólny cel – mówi ml. asp. Julia Świerczyńska, rzecznik prasowy KPP Świecie. - Mamy nadzieję, że po takich spotkaniach policjant będzie się kojarzył przedszkolakom jako osoba, której nie należy się bać, a do której można zawsze zwrócić się pomoc.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz