Zamknij
REKLAMA

Świecie. 28-latek zatrzymany z narkotykami

19:30, 23.11.2021 | Z.N.
Skomentuj
REKLAMA

28-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów „patrolówki” ze Świecia. Chwilę wcześniej mundurowi znaleźli przy nim i zabezpieczyli woreczek foliowy i pudełko z podejrzaną zawartością. Policjanci we wstępnych badaniach potwierdzili, że jest to amfetamina i marihuana. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

16 listopada o 23.20, policjanci z wydziału prewencji w Świeciu patrolując teren miasta, na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który nerwowo spoglądał na przejeżdżający obok radiowóz. Mundurowi postanowili go wylegitymować.

W trakcie rozmowy z policjantami mężczyzna zachowywał się niespokojnie. Trzęsły mu się ręce i był niekomunikatywny. Wzbudziło to dodatkowe podejrzenia, dlatego mundurowi przeprowadzili kontrolę osobistą. Przy mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy z zawartością białego proszku oraz plastikowe pudełko z suszem roślinnym. Policyjny tester wykazał, że jest to amfetamina i marihuana.

28-letni właściciel narkotyków został zatrzymany. Policjanci w wyniku podjętych czynności zabezpieczyli łącznie ponad 30 gramów narkotyków.

17 listopada świeccy kryminalni, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania zakazanych środków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności do lat 3.

(Z.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%