Zamknij
REKLAMA

Wjechał w bariery na autostradzie. Odłamki uszkodziły trzy inne samochody

16:58, 07.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków ruchu, wjechał w bariery linowe, a odłamki rozbitego pojazdu uszkodziły trzy inne samochody. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Kierowca za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, zgodnie ze zmianami przepisów, oprócz punktów karnych otrzymał wysoki mandat karny.

4.01.2022 r. około godz. 17 w Nowych Marzach, na autostradzie, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący bmw, 29-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W wyniku tego zjechał na pas rozdzielający jezdnie uderzając w barierę linową. Odłamki rozbitego auta uszkodziły następnie trzy inne pojazdy – seata altea, peugeota partnera oraz renault mastera.

1 stycznia 2022r. weszły w życie nowe przepisy w ruchu drogowym podwyższające m.in. kwoty grzywien dla kierujących przekraczających prędkość czy naruszających przepisy o bezpieczeństwie pieszych uczestników ruchu. Sprawca kolizji za swoje nierozważne zachowanie oprócz punktów karnych otrzymał mandat w wysokości ponad 1000 złotych.

- Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze - mówi rzecznik KPP Świecie. 

[ALERT]1641571112079[/ALERT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%