Zamknij
REKLAMA

Zderzenie autobusu z ciężarówką na obwodnicy Świecia - WIDEO

00:30, 08.06.2022 | .
Skomentuj Fot. Krzysztof Nowicki
REKLAMA

We wtorek 7 maja na obwodnicy Świecia i zarazem budowanej drodze ekspresowej miały miejsce ćwiczenia służb ratowniczych. Zobacz relację filmową z ziemi i powietrza.

Akcja działa się na nieczynnym jeszcze pasie s piątki na wysokości Morska. Jak podkreśla rzecznik bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad tego typu ćwiczenia są standardowym działaniem przed oddaniem do użytku nowego odcinka ekspresówki. W tym przypadku ma to nastąpić w 3 kwartale tego roku.

Ćwiczenia wypadku masowego są doskonałą okazją do skoordynowania działania różnych służb oraz do szkolenia. Każdy etap akcji ratowniczej obserwują doświadczeni ratownicy, skrupulatnie zapisują uwagi a czasem podpowiadają co zrobić. Po ćwiczeniach ich przebieg będzie omawiany w jednostkach po to aby utrwalić poprawne procedury.

[ZT]14386[/ZT]

[ALERT]1654641244802[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Pan MarudaPan Maruda

0 0

Akcja naprawdę potrzebna jednak scenka zbyt idealna na prawdziwą. Przy takich szkoleniach nie widać szoku poszkodowanych czyli ważnego czynnika z którym służby mają doczynienia w normalnych akcjach. 10:12, 11.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomaszekTomaszek

0 0

Wierz co !!!! Ja na to patrzę trochę z innej strony i na moje widzę jedno Naprawdę poważne zaniedbanie ze strony służb ratowniczych a także Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad !!! Ponieważ tego tupu ćwiczenia powinny być powinny się odbywać ale z jaką kwoek informacja co najmniej ze 2km w obie strony dla kierowców jadących ta trasa aż Dziwie się ze nie doszło do żadnej kolizji bo ludzie w takich momentach dostają *%#)!& i ostro chamuja a dotego nagle nagrywają bo nie są świadomi ze to ćwiczenia i co za tym idzie walą sobie w duoe jeden po drugim !!!!! TYLE Z MOJEJ strony. 02:38, 12.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%