Na sygnale - Kronika policyjna - zdjęcia z wypadków - Świecie

Zamknij

Zderzenie autobusu z ciężarówką na obwodnicy Świecia - WIDEO

Krzysztof Nowicki Krzysztof Nowicki 00:30, 08.06.2022 Aktualizacja: 11:45, 24.10.2025
2 Zderzenie autobusu z ciężarówką na obwodnicy Świecia - WIDEO Fot. Krzysztof Nowicki

We wtorek 7 maja na obwodnicy Świecia i zarazem budowanej drodze ekspresowej miały miejsce ćwiczenia służb ratowniczych. Zobacz relację filmową z ziemi i powietrza.

Akcja działa się na nieczynnym jeszcze pasie s piątki na wysokości Morska. Jak podkreśla rzecznik bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad tego typu ćwiczenia są standardowym działaniem przed oddaniem do użytku nowego odcinka ekspresówki. W tym przypadku ma to nastąpić w 3 kwartale tego roku.

::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/THHS0TAfhwg"}

Ćwiczenia wypadku masowego są doskonałą okazją do skoordynowania działania różnych służb oraz do szkolenia. Każdy etap akcji ratowniczej obserwują doświadczeni ratownicy, skrupulatnie zapisują uwagi a czasem podpowiadają co zrobić. Po ćwiczeniach ich przebieg będzie omawiany w jednostkach po to aby utrwalić poprawne procedury.

::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/UNPOVvNt2Js"}

::news{"type":"see-also","item":"14386"}

::addons{"type":"alert"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

Pan MarudaPan Maruda

0 0

Akcja naprawdę potrzebna jednak scenka zbyt idealna na prawdziwą. Przy takich szkoleniach nie widać szoku poszkodowanych czyli ważnego czynnika z którym służby mają doczynienia w normalnych akcjach.

10:12, 11.06.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomaszekTomaszek

0 0

Wierz co !!!! Ja na to patrzę trochę z innej strony i na moje widzę jedno Naprawdę poważne zaniedbanie ze strony służb ratowniczych a także Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad !!! Ponieważ tego tupu ćwiczenia powinny być powinny się odbywać ale z jaką kwoek informacja co najmniej ze 2km w obie strony dla kierowców jadących ta trasa aż Dziwie się ze nie doszło do żadnej kolizji bo ludzie w takich momentach dostają *%#)!& i ostro chamuja a dotego nagle nagrywają bo nie są świadomi ze to ćwiczenia i co za tym idzie walą sobie w duoe jeden po drugim !!!!! TYLE Z MOJEJ strony.

02:38, 12.07.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu swiecie24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%