Zamknij
REKLAMA

Zlikwidowali kolejne lokale z nielegalnymi automatami do gier - WIDEO

13:40, 09.06.2022 | .
Skomentuj Fot. KAS
REKLAMA

27 automatów do gier, 70 tys. zł, sprzęt elektroniczny a nawet amfetaminę znaleźli funkcjonariusze KAS podczas przeszukania siedmiu lokali na terenie powiatu świeckiego i Bydgoszczy, w których podejrzewali, że prowadzony jest nielegalny hazard.

W trakcie działań w 7 lokalach mundurowi zajęli 27 automatów, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym, a prowadzony na nich w celach komercyjnych hazard, odbywał się bez koncesji.

Oprócz nielegalnych automatów funkcjonariusze ujawnili także gotówkę, w łącznej kwocie blisko 70 tys. złotychvoraz sprzęt elektroniczny i dokumentację wskazującą na organizowanie i urządzanie gier.

Podczas przeszukania zatrzymanej osoby w jednym z lokali, mundurowi z KAS dokonali ujawnienia substancji odurzającej z grupy amfetamin. W działaniach kontrolnych funkcjonariuszy brał udział pies służbowy wyszkolony do wykrywania banknotów.

Krajowa Administracja Skarbowa prowadzi w sposób ciągły działania zwalczające nielegalny hazard. Dzięki bieżącemu monitorowaniu zjawiska i systematycznym kontrolom, funkcjonariusze KAS zatrzymali od początku roku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego 125 nielegalnych urządzeń do gier hazardowych. (Źródło: Krajowa Administracja Skarbowa)

KAS przypomina

Organizatorom nielegalnych gier grożą kary grzywny w wysokości 100 tys. złotych od jednego automatu, kara pozbawienia wolności do lat 3 lub obie kary łącznie.

Nie daj się oszukać i chroń swoich bliskich. Reaguj, gdy masz podejrzenie urządzania nielegalnych gier hazardowych. Informacje można do nas zgłaszać za pośrednictwem Krajowego Telefonu Interwencyjnego KAS nr 800 060 000 oraz mailowo na [email protected].

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%