Zamknij
REKLAMA

Wpadł przez niesprawne światła

10.45, 18.11.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci OPI ze Świecia zatrzymali do kontroli 34-letniego kierowcę. Podczas działań funkcjonariuszy okazało się, że kierowany przez mieszkańca Świecia mercedes miał niesprawne oświetlenie. Jednak to nie był koniec kłopotów mężczyzny, bowiem okazało się, że kierował autem znajdując się pod wpływem narkotyków.

We wtorek 15.11.22 policjanci wydziału prewencji ze Świecia rutynowo patrolowali okolice miasta i gminy. Około godziny 10.00 w Belnie ich uwagę zwrócił jadący mercedes z niedziałającym oświetleniem. Mundurowi zatrzymali niesprawne auto do kontroli. Za usterkę policjanci pouczyli kierowcę, jednak to nie był jeszcze koniec kontroli.

34-latek, podczas czynności dziwnie się zachowywał. Był nerwowy i unikał kontaktu wzrokowego, czym dał do zrozumienia policjantom, że może znajdować się pod wpływem narkotyków. Na zadane przez funkcjonariuszy pytanie, kierowca przyznał się, że zażywał zabronione środki. Wstępne badania wskazały w jego organizmie obecność amfetaminy i metaamfetaminy.

Jeśli badanie krwi potwierdzi zawartość narkotyków w organizmie mężczyzny usłyszy on zarzut. Za prowadzenie samochodu pod wpływem działania środków odurzających grozi mu do 2 lata więzienia, a także utrata uprawnień.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%