Zamknij
REKLAMA

Wcześnie rano zapukali do jego drzwi. Zaspany mężczyzna zobaczył policjantów

11.30, 18.01.2023 . Aktualizacja: 11.40, 18.01.2023
Skomentuj Fot. Pexels
REKLAMA

39-letni mężczyzna ukrywał się z dala od domu, żeby nie trafić na rok odsiadki. Bardzo zdziwił się, kiedy zaspany otwierał drzwi mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim. Niezapowiedzianymi gośćmi okazali się policjanci ze Świecia.

Policjanci komórki do spraw poszukiwawczych komendy w Świeciu prowadzą skuteczne działania, dzięki którym zatrzymywane są kolejne osoby, uchylające się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani, ścigani przez różne sądy, często zmieniają swoje miejsca zamieszkania. Ukrywają się w wielu różnych miejscach tylko i wyłącznie po to, aby uniknąć wymierzonej kary.

Jednym z nich był 39-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, poszukiwany przez sądy w Bydgoszczy, Toruniu i Świeciu. Miał do odsiadki rok. Tym razem ukrył się na Mazowszu. Policjanci grupy poszukiwawczej ze Świecia, przy współpracy z funkcjonariuszami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Bydgoszczy, pojechali do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Kiedy wczesnym rankiem kryminalni złożyli niezapowiedzianą wizytę mężczyźnie, ten był kompletnie zaskoczony. Zatrzymany na podstawie listu gończego, teraz będzie musiał odbyć zasądzoną karę w jednym z zakładów karnych na terenie Polski.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%