Zamknij

Tragiczny wypadek na krajowej drodze 91. Zginął motorowerzysta

13:29, 17.03.2025 Aktualizacja: 13:39, 17.03.2025
Skomentuj W wyniku zderzenia samochodu i motoroweru śmierć poniósł 62-letni mieszkaniec powiatu świeckiego/ fot. OSP Nowe, KPP w Świeciu W wyniku zderzenia samochodu i motoroweru śmierć poniósł 62-letni mieszkaniec powiatu świeckiego/ fot. OSP Nowe, KPP w Świeciu

W piątkowe popołudnie na trasie Świecie — Gdańsk doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia samochodu osobowego marki Ford Focus z motorowerem śmierć na miejscu poniósł 62-letni mieszkaniec powiatu świeckiego.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony piątek (14 marca 2025 r.) około godz. 18.50 w miejscowości Bochlin na drodze krajowej nr 91, prowadzącej ze Świecia do Gdańska.

— Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mieszkaniec Sierpca, kierujący fordem focusem, najechał na tył zamierzającego skręcić w lewo motoroweru m-ki Romet — wyjaśnia komisarz Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu.

Niestety śmierć na miejscu poniósł 62-letni mieszkaniec powiatu świeckiego kierujący jednośladem.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczali ślady i ustalili świadków.

Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

— Apelujemy do kierowców o rozsądek i odpowiedzialne zachowanie na drodze. Musimy być świadomi niebezpieczeństw, na jakie jesteśmy narażeni na drogach. Przestrzegajmy ograniczeń prędkości, dostosowujmy jazdę do warunków panujących na drodze i pod żadnym pozorem nie siadajmy za kierownicą po spożyciu alkoholu — przypominają policjanci.

[ZT]26141[/ZT]

[ZT]26144[/ZT]

[ZT]26143[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%