Zamknij
REKLAMA

Policjant uratował trzyletnią dziewczynkę. Była bez kurtki i butów

10:03, 20.10.2020 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Funkcjonariusz świeckiej drogówki zauważył na ulicy małą dziewczynkę. Zatrzymał się, aby jej pomóc. Okazało się, że niezauważona wyszła z domu.

W ubiegły poniedziałek sierżant sztabowy Marcin Ignatowski pełniąc służbę patrolował ulice Świecia. Około godziny piętnastej na Wojska Polskiego w centrum  miasta zobaczył małą dziewczynką. Zaniepokoił się. Była sama, bez kurtki i butów na głównej ulicy w centrum miasta w czasie największego natężenia ruchu. Dziewczynka biegła chodnikiem.

- W pewnym momencie chciała wejść na jezdnię wprost przed nadjeżdżający samochód. Policjant zatrzymał ruch na ulicy i podbiegł do dziewczynki. Była zziębnięta i przestraszona. Udało się zapobiec tragedii - relacjonuje Marcin Ignatowski. 

Po kilkunastu  minutach zgłosiła się do niego jej matka. Kobieta twierdziła, że nie zauważyła, kiedy córka oddaliła się z domu. Wyszła jej szukać. O tym, że dziewczynkę uratował policjant dowiedziała się od przechodniów.

Funkcjonariusz pouczył ją o obowiązku sprawowania odpowiedniego, odpowiedzialnego nadzoru nad dzieckiem i przekazał trzylatkę matce.

[ZT]10195[/ZT]

 

[ZT]10187[/ZT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

świeciakświeciak

0 0

Brawo dla tego pana. Przy okazji aż dziw bierze, że wcześniej nikt nie zareagował, a przecież przechodzili tamtędy dorośli. 12:01, 21.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA