Zamknij
REKLAMA

Jechał 108 km/h w terenie zabudowanym. Teraz pewnie tego żałuje

14:28, 21.03.2019 | E.D
Skomentuj
REKLAMA

Zatrzymane prawo jazdy, mandat i 10 punktów karnych, to skutek brawurowej jazdy z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

W środę 20 marca patrol ruchu drogowego kontrolował prędkość kierowców w obszarze zabudowanym na terenie Warlubia . Obowiązujące przepisy zignorował 31-latek z powiatu tczewskiego, kierujący vw passatem. Mężczyzna jechał z prędkością 108 km/h. Mundurowi zatrzymali go do kontroli. W związku z popełnionym wykroczeniem i zignorowaniem zasad bezpieczeństwa, w świetle obowiązujących przepisów, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy w celu wydania decyzji przez starostę o zatrzymaniu dokumentu na 3 miesiące. Dodatkowo otrzymał mandat i 10 punktów karnych.

- Przypominamy, że zgodnie z przepisami, które weszły w życie 18 maja 2015 roku, uprawniony funkcjonariusz w drodze decyzji administracyjnej zatrzymuje prawo jazdy na trzy miesiące, jeśli stwierdzi wykroczenie polegające na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h – informuje podkom. Joanna Tarkowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

(E.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA