Zamknij
REKLAMA

Chciała skoczyć z wiaduktu na autostradę. Uratowali ją w ostatniej chwili

22:51, 25.04.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Zgłoszenie pilnej interwencji otrzymali policjanci z nowskiego komisariatu (pow. świecki). Szybkie i skuteczne działania funkcjonariuszy doprowadziły do uratowania 39-latki. Policjanci, prowadząc rozmowę z kobietą, wykorzystali dogodny moment i ściągnęli ją z wiaduktu, z którego chciała skoczyć.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24.04.19) na terenie gminy Nowe. Po godzinie 21.20 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że 39-letnia mieszkanka Nowego może potrzebować pomocy. Jak przekazała zgłaszająca, kobieta miała przemieszczać się drogą w stronę Warlubia, w dodatku bez elementów odblaskowych.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy rozpoczęli patrol głównych dróg prowadzących w stronę Warlubia. W tym czasie 39-latka, poszukiwana przez policjantów, skontaktował się ze znajomą informując, że jest na moście, po czym rozłączyła się.

St. sierż. Patryk Sulkowski oraz st. sierż. Adrian Maryniak skontrolowali kilka możliwych miejsc, gdzie mogłaby przebywać kobieta. Odnaleźli ją w Gajewie (pow. świecki) stojącą za barierką wiaduktu, pod którym biegnie autostrada.

- Policjanci prowadząc rozmowę z kobietą, niemalże w ostatniej chwili chwycili 39-latkę, uniemożliwiając jej skok, a następnie ściągnęli w bezpieczne miejsce - informuje podkom. Joanna Tarkowska. rzecznik KPP Świecie. - Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Dzięki skutecznemu działaniu funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Nowem nie doszło do tragedii.

[ALERT]1556225559325[/ALERT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Psy i koty egipskiePsy i koty egipskie

1 0

Kto powstrzymuje samobójcę, przejmuje odpowiedzialność za jej życie. Policjanci - wiedzieliście o tej zasadzie. Nikt bez powodu nie targnie się na własne życie. 00:24, 30.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© swiecie24.pl | Prawa zastrzeżone