Zamknij
REKLAMA

Ratownicy pędzili do topiących się w Stelchnie

09:54, 01.07.2019 | K.N
Skomentuj
Fot.: Grupa Prewencyjna WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Tleniu.
REKLAMA

W niedzielę o godz. 21.45 ratownicy wodni z Tlenia zostali wysłani do dwóch nietrzeźwych osób prawdopodobnie tonących nad jeziorem Stelchno.

Na miejsce wyruszyli też ochotnicy z OSP Jeżewo, JRG Świecie i policja.

- Po dojeździe na miejsce okazało się, że sprawa dotyczyła tylko jednej osoby, która nie potrzebowała pomocy, prawdopodobnie jej głośne zachowanie wzbudziło podejrzenia, że może ona potrzebować pomocy – informują ratownicy z Grupy Prewencyjnej WOPR Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Tleniu.

Dobrze, że to był fałszywy alarm i nie utonęli ludzie. Jednak skrajnie nieodpowiedzialne zachowania naraziło służby na koszty i niepotrzebne zaangażowanie.

[ALERT]1561968014901[/ALERT]

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AlaAla

2 0

W artykule zabrakło jednego małego szczegółu. Otóż owego pijanego Pana przyciągneli do brzegu przy pomocy materaca dwaj młodzi chłopcy. Straż i policja przyjechała po takim czasie że gdyby się topił to na pewno już by nie zdążyli. Uważam że należy im się chociaż jedno zdanie chociażby za to że nie zostali obojętni i pomogli w przeciwieństwie do innych obecnych. Mało tego od samego poszkodowanego również nie usłyszeli słowa dziękuje. 15:40, 01.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA